HaberlerKripto Para Haberleri

Hatay’ın İskenderun İlçesinde Gelin ve Damada Kripto Para Takıldı

Geçtiğimiz senelerde İstanbul’da gelin ve damada Bitcoin takılmıştı. Benzer bir olay Hatay’ın İskenderun ilçesinde meydana geldi.

Gelin ve damada takı töreninde her biri 3 dolar değerinde bin adet kripto para takıldı. Oğuzhan ve Özge Altunkürek’in düğünlerinde yapılan takı merasiminde kripto para yatırımcısı olan aile yakını Hamza Özkan Cıbır tarafından gelin ve damada her biri 3 dolar değerinde bin adet kripto para takıldı.

Gelinin babası Metin Buluç, ilk defa böyle bir duruma şahit olduklarını belirterek herkese hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Damat Fevzi Altunkürek ise, “Dijital çağın en mutlu anını yaşıyoruz. Dijital para artık yaygınlaşacak, artık düğünlerde bunu göreceğiz” şeklinde konuştu.

Kripto para birimlerinin kullanım alanı artık düğün endüstrisine de girdi. Kripto para yatırımcısı Hamza Özkan Cıbır, “Belki de geleceğin olayını yapıyoruz şu anda, kripto paralar ile gelinle damada takılar takıyoruz. Artık her şey dijitalleşiyor. Düğünlerde bile takılar bu şekilde yapılabiliyor” dedi.

Tam 3 bin dolar değerinde kripto para takılan çift ise kameralara bol bol poz verdiler. Dijital paralar artık kültürümüzle bütünleşerek hayatımızda büyük bir rol oynamaya başladı.

Kripto para birimleri her geçen gün popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Yaşanan bu tür olumlu gelişmeler insanlarda yeni bir bakış açısı yaratma konusunda oldukça etkili oluyor denilebilir.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu