Grubhub Kullanıcıları, Lolli Aracılığıyla Yemek Siparişlerinde BTC Ödülleri Kazanacak

Grubhub Kullanıcıları, Lolli Aracılığıyla Yemek Siparişlerinde BTC Ödülleri Kazanacak

Grubhub da Kripto Ödüllendirme Sistemiyle Müşteri Memnuniyeti Kazanmak İstiyor

Yemek dağıtım platformu Grubhub, insanlara siparişlerinde kripto para kazanma fırsatı vermek için Bitcoin ödül uygulaması Lolli ile ortaklık kurdu.

Lolli, bugün yaptığı bir duyuruda Grubhub müşterilerinin platformun uzantısını veya uygulamasını her kullandıklarında Bitcoin (BTC) ödüllerinde 1 ABD doları kazanabileceklerini söyledi. Fonlar, 15 dolardan fazla veya şu anki 58,458 dolar fiyatla kabaca 0,00026 BTC kazandıktan sonra bir kullanıcının Lolli cüzdanında transfer edilmek veya saklanmak üzere hazır olacak.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Güney Kore Merkezli Hashed, 200 Milyon $’lık Yeni Fon Başlattı

Lolli’nin kurucu ortağı ve CEO’su Alex Adelman, “Bitcoin’i günlük yaşamın bir parçası yapmalıyız” dedi. “Yiyecek teslimatı birçokları için bir ritüel ve Bitcoin ödülleri Bitcoin’i bu ritüelin bir parçası yapıyor.”

2018’de piyasaya sürülen Lolli, müşterilere Microsoft ve Macy’s gibi büyük markalar da dahil olmak üzere çevrimiçi alışveriş yaparken BTC ödülleri alma fırsatı vermek için 1000’den fazla tüccarla birlikte çalıştı. Temmuz ayında platform, hizmetlerini daha geniş bir kitleye ölçeklendirmeyi amaçlayan Acrew Capital liderliğindeki 10 milyon dolarlık A Serisi finansman turunu kapattı. Bu, Mart ayında Reddit yönetim kurulu başkanı Alexis Ohanian tarafından ortaklaşa kurulan risk sermayesi şirketi Seven Seven Six de dahil olmak üzere yatırımcılardan 5 milyon dolarlık bir finansman turunu izledi.

Lolli, bir yemeğin yanı sıra kripto benimsemeyi deneyen ve sunan tek platform veya marka değil. Kasım ayında Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Burger King müşterileri, fast food zincirinde 5 $ veya daha fazla harcama yaptıktan sonra Robinhood aracılığıyla BTC, Ether (ETH) ve Dogecoin (DOGE) kazanma fırsatı buldu. Bubba Gump Shrimp Company‘nin arkasındaki şirket olan Landry’s Restaurant Group, geçen ay restoranlarında yemek yiyenlerin harcanan her 250 $ için 25 $ BTC kazanmaları için benzer bir girişimi duyurdu.