Altcoin Haberleri

Gözünüzü Ayırmayın: Bu 3 Altcoin Sert Pompalayacak!

Kripto uzmanı Lawrence Mike Woriji’ye nazaran, Bitcoin rallisi köşede bir yerde. Önder kripto eşi gibisi olmayan bir ralli için hazırlanıyor. Ve her zamanki üzere spot ışıkları Bitcoin’in üzerinde. Bununla birlikte uzman, BTC rallisinden sonra kimi altcoin projelerinin fiyatının güçlü artacağını söylüyor. Bu doğrultuda uzman, 3 altcoin paylaşıyor.

Lider altcoin Ethereum (ETH) birinci sırada yer alıyor

Birçok kişi Ethereum ve Bitcoin’in iki büyük rakip olduğunu düşünüyor. Lakin bu gerçek değil. Bunun yerine, tamamlayıcı bir bağlantıyı paylaşıyorlar. Tarihi datalar bize Bitcoin rallilerinin ekseriyetle ETH fiyatında bir pompalamaya yol açtığını söylüyor. Ethereum resmi olmayan altcoin bekçisidir. Bitcoin havaya girdiğinde, Ethereum ekseriyetle bu müzikle dans eden birinci altcoin olur.

Ethereum piyasa bedeline nazaran ikinci en büyük kripto para ünitesi. Ve kurumsal yatırımcılar şimdiden ona ilgi göstermeye başladı. Birden fazla insan Ethereum’u eski bir altcoin olarak görüyor. Bu da Bitcoin üzere Ethereum’un da uzun vadeli düzgün bir yatırım olduğu manasına geliyor. Ayrıyeten Ethereum’daki kimi Dapp’ler için büyük bir büyüme olacağına inanıyoruz. Yani, gözünüzü Ethereum’dan ayırmamanızın vakti geldi.

İkinci sırada Oasis Network (ROSE) var

Oasis en sevdiğimiz zımnilik kripto projelerinden biri. Ayrıyeten, bu ayı piyasası sırasında etkilemeyi başaran birkaç altcoinden de biri. Münasebetiyle Oasis, kapalılığı artıran özellikleriyle DeFi protokolleri için şimdiden en uygun proje olarak öne çıkıyor. Bu proje sadece DeFi protokollerine çok muhtaçlık duyulan kapalılığı sağlamakla kalmıyor, birebir vakitte DeFi’ye ölçeklenebilirlik getiren öteki hizmetler de sunuyor.

DeFi, bildiğimiz üzere Bitcoin tarafından yönlendirilecek olan önümüzdeki boğa koşusunda merkez sahneye çıkacak. Bu nedenle, büyük bir fiyat artışı görecek altcoin projeleri, güçlü kullanım durumlarına ve gerilerinde uygun iştiraklere sahip olanlardır. Oasis halihazırda katkıda bulunanlar ve ortaklardan oluşan gelişen bir ekosisteme sahip. Kayda bedel olanlardan kimileri şunlar:

  • BMW Group.
  • Chainlink.
  • Balancer.
  • A16z.
  • Pantera, öbürleri ortasında.

Bu altcoin projesini ön plana çıkaran konular neler?

  • Tıkanıklık: Ethereum üzere birinci projelerin teknik tabiatı, tıkanıklığın büyük bir zorluk olacağı manasına geliyordu. Oasis bunu, yürütmeyi mutabakattan ayırarak çözüyor. Bu halde ölçeklenebilirlik, düşük gecikme müddeti ve daha düşük fiyatlar sağlıyor.
  • Veri kontrolü: Data, günümüz dünyasının en büyük bahislerinden biridir. Beşerler Facebook üzere devlerin bilgilerini çok az saklılıkla alıp satmasından bıkmış durumda.

Oasis Network, denetimi olağan kullanıcılara geri vermek için tokenize edilmiş bilgileri kullanıyor. Tokenize edilmiş bilgiler, oluşturduğunuz dataların denetiminin sizde olduğu manasına gelir. Bu bilgileri nasıl kullanacağınıza da karar vermeniz mümkün. Bunu satabilir ve stake protokolleri aracılığıyla para kazanabilirsiniz. Bu model mevcut Web2 şirketlerinin modelini alt üst ediyor. Özetle, Oasis’in size şunları sağladığını söyleyebiliriz: Kapalılık ve çıkar fırsatları.

Son sıradaki altcoin: SingularityNet (AGIX)

Bitcoin rallisi başladığında, SingularityNet de buna uygun bir artış görecek altcoinlerden biri. SingularityNet’in epey sağlam bir kullanım alanı var. Herkesin hizmetlerini çarçabuk oluşturabileceği, para kazanabileceği ve paylaşabileceği bir yapay zeka pazarı işletiyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, bu yılın başlarında, yapay zeka kripto tokenleri güçlü bir yükseliş yaşadı. Ve bu trend şimdi sona ermedi. Ralli başladığında, beşerler uzun vadeli sağlam bir potansiyele sahip daha ucuz altcoin projelerine yönelecek. SingularityNet de en uygun seçeneklerden biri.

AI hizmetlerine erişmek için herkes pazarını kullanabilir. Kullanıcılar ödemelerini AGIX token ile yapar. Pazar yerleri genel olarak uygun performans gösterme eğilimindedir. Örneğin Fiverr yahut OpenSea’yi ele alalım. Şimdiye kadar SingularityNet, tartışmasız önde gelen yapay zeka kripto pazarı. Büyüme potansiyeli epey yüksek. İşte enteresan bir gerçek. SingularityNet’in ICO’su 2017’de bir dakikadan kısa bir müddette yaklaşık 36 milyon dolar topladı. SingularityNet yalnızca yapay zeka hizmetleri geliştirmenin kolay olmasını sağlamak istiyor. Geliştiricilerin geleceği bu platforma bağlı olacak. Zira bu platform onların maharetlerinden kâr etmelerini sağlayacak.

Makaledeki görüşler ve iddialar uzmana ilişkin olup, katiyen yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu