Altcoin HaberleriHaberler

Goldman Sachs Yöneticisi Dogecoin Alıp Servet Kazandıktan Sonra İstifa Etti

Bir Goldman Sachs yöneticisinin, Dogecoin'e yatırım yaparak bir servet kazandıktan sonra yatırım bankasından istifa ettiği bildirildi.

Yatırım bankası ve finans danışmanlığı alanında faaliyet gösteren Goldman Sachs yöneticisi Dogecoin yatırımı yaptıktan sonra servet kazandı. Ünlü kripto para birimi, Elon Musk ve Mark Cuban da dahil olmak üzere pek çok sayıda ünlü tarafından lanse ediliyor.

Özellikle 2020’nin ortalarından sonra dünya çapında ses getiren Doge, 2021 yılında daha da fazla popülarite kazandı.

Goldman Sachs Yöneticisi Dogecoin İle Milyonlar Kazandıktan Sonra İstifa Etti

İngiltere’deki Goldman Sachs’ın genel müdürü Aziz McMahon, yatırım bankasından istifa etti. Goldman, McMahon’un Business Insider’a ayrıldığını doğruladı, ancak bir neden sunmadı.

Bunun yanında Efinancialcareers , yöneticinin ayrılmasının ardından Dogecoin’e yatırım yaparak milyonlarca dolar kazandığını ve bir hedge fonu başlatabileceğine dikkat çektiğini bildirdi . Yayın yer alan açıklamalar şunlardır:

Londra’daki Goldman Sachs’ın genel müdürü ve yükselen piyasa satışları başkanı Aziz McMahon, Ocak ayı başı ile geçen hafta sonu arasında değeri 72 kez yükselen ve Elon Musk tarafından desteklenen kripto para birimi Dogecoin’den para kazandıktan sonra istifa etti.

Dogecoin’in fiyatı şu anda 0.4741 dolar ve geçtiğimiz aylarda önemli ölçüde yükseldi. Elon Musk‘un Saturday Night Live’dan (SNL) önce 6 Mayıs’ta 0,6873 dolara kadar artış yaşamıştı.

Coinmarketcap’den alınan verilere göre, Nisan başından bu yana% 720’den fazla arttı. Yılın başından bu yana, popüler kripto para biriminin fiyatı yaklaşık % 4,548 arttı.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu