Altcoin HaberleriHaberler

DOGE %27 Yükselirken Glauber Contessoto Tekrar Milyoner Statüsünü Kazandı

Glauber Contessoto, Dogecoin'in etkileyici toparlanmasının ortasında yedi haneli servetinin bir ekran görüntüsünü yayınladı.

33 yaşındaki yatırımcı Glauber Contessoto, “Dogecoin milyoneri” statüsünü tekrar geri kazandığını ilan etmek için Twitter’a gitti .

Contessoto, Mayıs ayında kripto para servetini dünyaya açıkladıktan sonra medyada ön plana çıktı. Dogecoin kripto para biriminin ateşli savunucusu, The New York Times ve CNBC gibi büyük medya kuruluşları tarafından paylaşıldı.

Şubat ayında Contessoto, Reddit’teki Bitcoin parodisini okuduktan sonra tüm birikimlerini Dogecoin’e yatırmak için şaşırtıcı derecede cesur bir karar verdi. Yatırımcı DOGE’ye toplam 250.000 dolar koymak için kredi almak zorunda kaldı.

Bu cesur yatırımın son derece zamanında olduğu ortaya çıktı. Los Angeles’tan hip-hop uzmanı, birkaç ay içinde milyoner olmayı başardı.

Contessoto, Dogecoin milyoner statüsünü, kripto para birimi Mayıs ayında iki haftadan kısa bir sürede %72 oranında düştükten sonra kaybetmişti. Ancak, maceracı girişimci kazadan yılmadı. CNBC Make It’e, daha fazla satın almaya karar verdiğini söyledi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla altcoin haberi için: Altcoin Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu