Gazeteci Cüneyt Özdemir’den NFT ve Metaverse Açıklaması!

Gazeteci Cüneyt Özdemir’den NFT ve Metaverse Açıklaması!

NFT ve Metaverse endüstrisi gündemdeki popülerliğini korurken bir açıklama da gazeteci Cüneyt Özdemir‘den geldi. Deneyimli gazeteci, NFT ve Metaverse hakkında ”iş planlarımız içerisinde var” Diye konuştu.

Sosyal medyayı aktif bir şekilde şekilde kullanan Özdemir, kişisel YouTube kanalında gündeme dair içerikler hazırlıyor. Oldukça yoğun bir takipçi kitlesine sahip olduğunu belirtmekte de fayda var.

Özdemir, takipçilerinin ”Coin çıkarın” taleplerine karşı ”Aslında düşünmüyor değiliz. İş planlarımız içerisinde var” ifadelerini kullandı.

Başarılı gazeteci açıklamalarının devamında şunları söyledi:

”Yapalım mı yapmayalım mı emin değilim. Ancak bir NFT çalışmamız var. Birde metaverse’e hazırlanıyoruz. Daha araştırıyoruz”

Özdemir, NFT ve Metaverse alanında kalıcı bir çalışma yapmanın önemini vurguladı. ”Önemli olan oraya girmek değil, girdiğinde ne yaptığındır. Ona da hazırlanıyoruz” Diye ekledi.

2021 yılının sonlarına doğru NFT ve Metaverse’leri sıkça duymaya başladık. Özellikle Metaverse projeleri şu anda çok ciddi fiyatlar ile yatırımcılara sunuluyor.

Dünyanın dört bir yanından pek çok kişi ve kurum, yatırım portföylerini bu alanlar doğrultusunda şekillendirmeye başladı. Uzmanlar, 2022 senesinde de bu popülaritenin devam edeceğini düşünüyorlar.