Blockchain HaberleriHaberler

Oyun Uygulamalarını Satın Almada Kullanılan Game Changer İle Tanışın

Game Changer projesi, mikro işlemleri basitleştirerek, sanal para birimlerinin harcanmasında çok daha yüksek bir esneklik sağlamayı planlıyor.

2020’de küresel oyun pazarının yüzde 43’ünü oluşturan mobil oyunların yıllık geliri 75 milyar ABD dolarını aştı. Küresel oyun gelirleri hızla artıyor. Oyunu satın almak eskiden şirketlerin ana para kazanma yöntemi iken bugün gerçek çok daha farklı. Özellikle Game Changer tokenler bunu çok daha farklı bir boyuta taşıyabilir.

Mobil uygulama pazarının gelişimi aslında çok da şaşırtıcı değil. 2020’de küresel mobil uygulama gelirleri 581 milyar ABD dolarını geçmişti. Bu, 2014 yılına göre 6 katlık muazzam bir artış olarak kayıtlara geçti.

Uygulamaların 2025 yılına kadar ücretli indirmeler ve uygulama içi reklamcılık yoluyla 1 trilyon ABD doları gelir elde edeceği tahmin ediliyor. Böylesine eşi görülmemiş bir büyüme açık bir trendi işaret ediyor.

Game Changer ile Tanışın

Game Changer, uygulama içi satın alımlar için kullanılabilen evrensel bir blockchain para birimidir. Proje, mikro işlemleri basitleştiriyor. Bunun yanında sanal para birimlerinin harcanmasında çok daha yüksek bir esneklik sağlıyor.

Proje NFT’lerin oluşturulmasını ve aktarılmasını kolaylaştırarak ve hem uygulama kullanıcıları hem de uygulama geliştiricileri için çok çeşitli para kazanma yöntemleri sağlayacak.

Game Changer projesi, birden çok ek işlevselliğe sahip bir uygulama mağazası görevini üstlenen kapsamlı bir ekosistemdir. Uygulama yaratıcıları, tüketicilerle daha verimli bir şekilde geri bildirim alışverişinde bulunabilecekler.

Geliştiriciler, oyuncuların ihtiyaçlarına tam olarak uyan daha iyi ürünler yaratabilecek ve bu da daha yüksek memnuniyetle daha yüksek harcamaları teşvik edecek.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu