Altcoin HaberleriHaberler

Galaxy Digital Dogecoin Kripto Para Birimini Son Derece Güçlü Buluyor

Galaxy Digital Dogecoin hakkında ''Eksikliklerine rağmen coinin yükselişini destekleyen oldukça güçlü temeller var'' açıklamasında bulundu.

Salı günkü raporda Galaxy Digital Dogecoin hakkında: ”En Dürüst Kripto Para” başlıklı bir rapor yayınladı. Rapor, Dogecoin’in tarihini ve ilerlemesini özetliyor ve her zaman ilgi çekici olduğuna dikkat çekiyor.

Kripto para hakkında “Diğer kripto para birimi projelerinden farklı olarak, Dogecoin dünyanın en eğlenceli para birimi olmaktan başka bir arayış içerisinde değil ve hatta bunu yapmıyor.” ifadeleri kullanıldı.

Raporda ek olarak şu söylemlere yer verildi:

“Ön madencilik veya ICO olmadan, Dogecoin’in adil tanıtımı onu Bitcoin’e, alandaki diğer çoğu projeden daha yakın konumlandırıyor. Dogecoin hiçbir gizli kişi grubunun yükselişinden orantısız bir şekilde fayda sağlamıyor”

Rapor, Dogecoin’in “bugüne kadarki en iyi performans gösteren büyük dijital varlık olduğunu” ve “DOGE’ye sahip olan her zamankinden daha fazla insan olduğunu” vurguluyor.

Galaxy Digital Dogecoin Eksiklerinede Değindi

Bunun yanında coinin bazı önemli eksikliklerine de dikkat çekildi. Yetkililer diyor ki:

“Dogecoin sıfır gelişme ile başladı. Pazar altyapısı yok, neredeyse hiç cüzdan yazılımı yok ve 7 yıldan daha eski olmasına rağmen, birçok borsa hala onu desteklemiyor. Geniş çapta benimsenmesini destekleyen ciddi bir uzun vadeli anlatı veya kullanım durumu yokt. DOGE sahiplerinin madeni paranın uzun vadeli beklentileri konusunda dogmatik olup olmadığı da net değil.”

Yazarlar raporu yazmaya başladıklarında, inandırıcı, dirençli veya benimsenmiş olup olmadığını bulmayı beklediklerini kabul ederek şunları yazdılar:

”Verileri gözden geçirirken, eksikliklerine rağmen, Dogecoin’in yükselişini destekleyen son derece güçlü temellere  sahip olduğunu gördük. Gerçek bir köken hikayesi, uzun ömür ve Shiba Inu temalı bir küreselleşmeye kararlı görünen ve oldukça büyük bir kitleye sahip”

Yine de, “Dogecoin’in yakın zamanda dünyanın en değerli kripto para birimi olmasını beklemiyoruz, ancak DOGE göz ardı edilmemelidir” diye vurguladılar.

Galaxy Digital Dogecoin kripto para biriminin artışa ve benimsenmesine önemli ölçüde katkıda bulunanlar arasında Tesla CEO’su Elon Musk ve NBA’den Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban olduğunu da dile getirdiler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu