Altcoin HaberleriHaberler

Messi, Çok Sayıda PSG Taraftar Tokeni Aldı

Futbol yıldızı Lionel Messi, PSG taraftar tokenlerini aldı.

Messi, yakın zamanda FC Barcelona’dan ayrıldıktan sonra Paris Saint Germain kulübü ile iki yıllık bir anlaşma imzaladı. Dünyaca ünlü futbol yıldızı, yeni finansal paketinin bir parçası olarak kripto fan tokenleri aldı.

Paris Saint Germain önemli gelişmeyi bugün duyurdu ve Messi’nin paketinin bir parçası olarak çok sayıda PSG fan tokeni aldığını ve kulüpte böyle bir anlaşmayı imzalayan ilk oyuncu olduğunu dile getirdi.

PSG tokenleri, kripto girişimi Socios.com tarafından desteklenen blok zinciri tabanlı dijital varlıklardır. Başlangıçta, taraftarlara kulüp tarafından seçilen kararlarda oy kullanma hakkı veren sınırlı sayıda PSG tokeni üretiyor.

Messi’nin paketinin yüzde kaçının PSG tokenleri içerdiği belli değil. Socios CEO’su Alexandre Dreyfus, konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

Paris Saint Germain , Şubat 2020‘de Socios ile ortaklaşa PSG tokenlerini piyasaya sürdü. Messi haberleri göz önüne alındığında, PSG tokenlerinin işlem hacmi bu hafta bir hayli yükseldi.

Paris Saint Germain’in ortaklıklar başkanı Marc Armstrong, “Socios.com ve $PSG Taraftar Tokenlarını tamamen benimsemek Kulüp için büyük bir başarı” dedi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla altcoin haberi için: Altcoin Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu