Blockchain HaberleriHaberler

FunFair, Oyun Cüzdanı Çözümüne Binance Smart Chain Desteği Ekliyor

Funfair, Ethereum dışında en hızlı büyüyen ekosistemlerden birine sahip olduğu için Binance Smart Chain'i desteklediğini belirtti.

Londra merkezli Funfair 2017 yılında piyasaya sürüldü. Şirket, blockchain tabanlı bir oyun platformu olarak faaliyet gösteriyor.

Yapıla son açıklamalara göre FunFair cüzdan çözümünde Binance Akıllı Zincir (BSC) için destek sunduğunu duyurdu.

İleriye dönük olarak, Binance ekosisteminde bir dApp oluşturan herhangi bir geliştirici; FunFair’in oyun odaklı entegre cüzdanını uygulayabilir.

FunFair temelde blok zinciri ile çevrimiçi oyun sektörüne olan güveni geri getirmeyi amaçlıyor. Bunun için kısa ve orta vadede Binance’ı faydalı bir işlev görüyor.

Şirket yetkilileri ”xDai veya L2 çözümleri gibi diğer blok zincirleri için cüzdanımıza destek oluşturmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

FunFair’in CEO’su olarak şu an Jez San görev yapıyor. Şirketin kurucu ekibinin diğer önde gelen üyeleri arasında, projeye teknik uzmanlık katan geliştirici Oliver Hopton yer alıyor.

Hopton, çok sayıda oyun geliştirme ekibine katılmıştır ve çevrimiçi oyun endüstrisi için uluslararası uyum yasaları hakkında derinlemesine bilgi sahibidir.

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu