HaberlerKripto Para Haberleri

FTX CEO’su, Kripto Paralar İçin Düzenleyici Netliğin 5 Yıl Sürebileceğini Söyledi

FTX CEO'su Sam Bankman-Fried, hükümetlerin önümüzdeki üç ila beş yıl içinde daha net bir duruş sergilemelerini bekliyor

Popüler kripto para borsalarından FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried, kripto cephesindeki çabalarını tartışmak için bir CNBC International ile önemli bir röportaj yaptı.

Bankman-Fried değişen yasal düzenlemelere karşı FTX’in çabalarını vurguladı. Bu hareketin bir parçası olarak, girişimci, şirketinin sayısız yargı alanında lisans başvurusu yapma uğraşlarını paylaştı. Değişen düzenleyici ortamlara duyarlı olma ihtiyacına işaret ederek şunları söyledi:

“Düzenlemelerden lisanslamaya ve aradaki her şeye günde beş saat harcıyorum.”

CNBC sözcüsü, Müşterini Tanı (KYC) ve Kara Para Aklamayı Önleme (AML) cephesiyle ilgili endişelerini tartışırken, FTX CEO’su KYC ve AML gereksinimlerinin her bir yargı alanı için değiştiğini açıkladı.

Düzenleme alanında daha fazla netlik ihtiyacını öngören Bankman-Fried, hükümetlerin önümüzdeki üç ila beş yıl içinde daha net bir duruş sergilemesini bekliyor. Ayrıca, bu rejimi inşa etmek için düzenleyicilerle yapılan görüşmelerin bir parçası olmak istediğini belirtti.

Tether ( USDT ) ve tartışmalı ABD doları desteği konusuna değinen Bankman-Fried, FTX’in USDT’yi diğer serbest kriptolar gibi ele aldığını dile getirdi:

“FTX borsası, USDT’yi ABD doları ile bire bir olarak ele almıyor.”

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu