Bitcoin HaberleriHaberler

Fon Yöneticisi Bill Miller Piyasadaki Düşüşlerin BTC İçin Rutin Olduğunu Düşünüyor

Miller Value Partners'ın kurucusu ve baş yatırım sorumlusu Bill Miller, düşen Bitcoin fiyatından rahatsız olmadı.

Fon yöneticisi Bill Miller, düşen Bitcoin fiyatından fazla rahatsız olmuş gibi görünmüyor. Ünlü yönetici Borsa ile karşılaştırıldığında fiyat düşüşünün aşırı göründüğünü kabul ederken, bunun BTC için son derece rutin olduğunu söylüyor.

Bill Miller, Bitcoin Düzeltmesini Oldukça Rutin Bir Durum Olarak Görüyor

Tecrübeli yatırımcı Bill Miller, Miller Value Partners’ın kurucusudur ve şu anda başkan ve baş yatırım sorumlusu olarak görev yapıyor.

Miller, Fırsat Sermayesi ve Gelir Stratejisi fonlarını yönetmektedir. Miller Value Partners’dan önce Legg Mason Capital Management’ın kurucu ortağıydı.

Deneyimli yönetici konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

Daha yüksek fiyatlı bir şeyi beğendiysem, güvenlidir ve daha düşük fiyatlarla daha da çok seveceğim.

Miller konuşmalarına şöyle devam etti:

“Bitcoin düzeltmesi, kripto para birimlerinde birçok kez gördüğümüz hamlelerle aynı çizgide.”

Miller, Bitcoin konusunda son derece ilgili ve uzun yıllardır kripto para birimine yatırım yapıyor. Nisan ayında, kripto para birimini bir balon olarak görmediğini ifade ederek, BTC‘nin ana akıma girdiğini belirtmişti .

Geçen senenin Kasım ayında, her bankanın Bitcoin’e maruz kalacağını tahmin etti. O zamandan beri, Morgan Stanley , Goldman Sachs , DBS , UBS ve Citibank dahil olmak üzere artan sayıda büyük banka artık müşterilere Bitcoin yatırımları sunmaya başladı. Diğer bankalarda kripto para hizmeti sunmak için çalışmalara başlıyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu