Floki Inu ($ FLOKI), Kripto Piyasa Yapıcısıyla Ortak Oldu

Floki Inu ($ FLOKI), Kripto Piyasa Yapıcısıyla Ortak Oldu

Floki Inu’dan Stratejik Bir Hamle Geldi

Memeden ilham alan kripto para birimi Floki Inu‘nun (FLOKI) ekibi, kripto para piyasası üreticisi Wintermute ile stratejik bir ortaklığa girdi.

Ortaklığın bir sonucu olarak, FLOKI, tokenin büyük kripto para ticaret platformlarında likit kalmasını sağlamak için Wintermute’un “üstün teknolojisinden” yararlanmaya hazırlanıyor. Wintermute ayrıca diğer en iyi merkezi borsalarda listelemeyi kolaylaştırmaya yardımcı olacak şekilde ayarlanmıştır.

Son olarak, sağlanan tüm hizmetlerin yanı sıra Wintermute, Floki Inu’nun kurumlar ve tezgah üstü masalar nezdindeki itibarını “kurumsal yatırımcıların, OTC masalarının, toplayıcıların ve nitelikli yatırımcıların büyük miktarlarda FLOKI tokenleri satın almasını kolaylaştırmak için” güçlendirecek.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Çin Çıkışından 6 Ay Sonra Bitcoin Hash Oranı Üçe Katlandı

CryptoGlobe‘un bildirdiği gibi, FLOKI kısa süre önce, merkezi olmayan finans (DeFi) alanına girmek ve sahiplerine çok sayıda olanak sunmak amacıyla Chainlink ($LINK) ve Oracle ile entegre olduğunu duyurdu.

FLOKI ekibine göre entegrasyon, token sahiplerinin tokenlerini kullanarak yakında stake etmelerine, ödünç vermelerine ve ödünç almalarına izin verebilir. Chainlink ile entegrasyon, bu nedenle, FLOKI sahiplerinin fonlarını merkezi olmayan finans protokollerinde teminat olarak kullanmalarına ve memeden ilham alan kripto para birimine maruz kalmadan kredi almalarına izin verecektir.