Flexa, SHIB Ödemelerini Kabul Etmeye Başladı

Flexa, SHIB Ödemelerini Kabul Etmeye Başladı

Shiba Inu (SHIB), ödeme sisteminde artan kullanım durumları kaydetti. Mem coin, artık platformlarında kripto para ödemelerini etkinleştirmek isteyen tüccarlar için en çok tercih edilen altcoinlerden biri haline geldi. Bunun nedeni hem düşük işlem ücretleri hem de dijital varlıkla birlikte gelen ve işletmeye hem hizmet hem de yeni müşteriler getiren inanılmaz derecede geniş kullanıcı tabanıdır.

Shiba Inu ödemelerini ekosistemine entegre eden son şirket, dijital ödeme sağlayıcısı Flexa. Flexa, yeni kripto para ödemelerini kabul etme konusunda bir çizgi izliyor ve kısa süre önce bu listeye Shiba Inu’yu ekledi. Geçen hafta Flexa, Twitter‘da, her ikisi de Terra ekosisteminin bir parçası olan LUNA ve TerraUSD‘yi kullanıcıları için ödeme şekli olarak eklediğini duyurdu.


Shiba Inu’nun Flexa’nın listesine eklenmesi, kısa süre önce ödeme sağlayıcının Twitter hesabı aracılığıyla duyuruldu. Flexa, takipçilerine artık Shiba Inu kullanarak ödeme yapabileceklerini söyledi. Dijital ödeme sağlayıcısına göre meme tokeni, kullanıcılar için yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 40.000’den fazla mağazada kullanabilecekleri hızlı ve sahtekarlığa karşı güvenli ödemeler sağlayacak.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Shiba Inu Avustralya’da XRP ve Cardano’dan Daha Popüler


Ayrıca Flexa, kullanıcıların Regal Cinemas’ta bilet ve indirimler için SHIB’yi kullandıklarında %20’lik önemli bir indirim elde edebileceklerini duyurdu. Regal, geçtiğimiz ay kripto para ödemelerini kabul edeceğini duyurduğunda en büyük rakibi AMC Theatres’ın izinden gitmişti.