Fiyat düşüşüne rağmen Shiba Inu sahiplerinin sayısı yeni zirvelere ulaştı

Fiyat düşüşüne rağmen Shiba Inu sahiplerinin sayısı yeni zirvelere ulaştı

WhaleStats tarafından bildirildiği üzere, Shiba Inu sahiplerinin sayısı 1.150.173‘e ulaştı ve yeni rekorlara imza attı. Kripto para piyasası, Bitcoin ve altcoinler önceki gün biriken kazançları azalttıkça yaygın satış baskısına yenik düştü.

CoinMarketCap verilerine göre Shiba Inu’nun fiyatı son 24 saatte %7,45 düşüşle 0,0000258 Dolar’lık bir fiyatla işlem görüyor.

Son artış, topluluğun sağlıklı bir şekilde büyüdüğüne işaret ediyor. SHIB sahiplerindeki büyüme, yakın vadede fiyatı etkilemese de, zaman içinde bir tokene olan ilgiyi gösterebilir.

Ancak SHIB, Ethereum balinaları arasında popüler bir token olmaya devam ediyor. WhaleStats’a göre, en iyi 1000 ETH balinası 51.383.815.397.632 SHIB’ye sahip.

Shiba Inu fiyatı

Shiba Inu’nun fiyatı, kripto piyasasındaki düşüşlere paralel olarak 0.0000258 dolar civarında işlem görüyor. CoinMarketCap verilerine göre, SHIB şu anda piyasa değerinde 14. sırada yer alıyor.

Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shiba Inu Çekirdek Ekibine üzerinde anlaşmaya varıldığı takdirde kripto alanını sarsabilecek “büyük bir fikir” ilettiğini bildirdi. 

Bigger Entertainment CEO’su Steven Cooper, Shiba Inu geliştiricilerinin SHIB’yi yakmak için yeni mekanizmalar oluşturmakla meşgul olduklarını ve bunları daha sonra tanıtacaklarını söyledi. Bunun orta vadede SHIB fiyatı üzerinde olumlu bir etkisi olması bekleniyor.