Evrynet Finansman Turunda 7 Milyon Dolar Topladı

Evrynet Finansman Turunda 7 Milyon Dolar Topladı

Evrynet, çok sayıda yatırımcı ve destekçiyi kendine çeken başarılı bir fonlama turunu duyurdu. Şirket, toplanan 7 milyon dolar ile kurumsal yatırımcılar için merkezi olmayan bir platform oluşturmak ve sektörü yeni bir düzeye taşımak istiyor.

Şirketin amacının, kurumsal yatırımcılara merkezi olmayan finansmanı tanıtmak ve genel olarak sektöre daha fazla fon çekmek olduğu belirtildi. Ayrıca Evrynet, bireysel yatırımcılar tarafından kullanılabilecek uygun bir platform oluşturmaya çalışıyor.

Evry Network, ağına katılmak ve kendi DApp’lerini oluşturmak isteyen herkese açık kaynak hizmetleri sağlıyor. Başarılı bir finansman turunun tamamlanmasının ardından Evrynet, finansal açıdan kapsayıcı bir platform oluşturmaya yönelik büyük bir adım attı.

Özel yatırım turu Signum Capital tarafından yönetildi ve katılımcılar arasında Petrock Capital ve Ellipti Ventures gibi büyük markalar bulunuyordu.

Yatırım turunun ilk katılımcılarından biri HashKey Capital, Everest Ventures, Hanhwa Investments and Securities, Seven Bank, UOB Venture Management, Uni-President Asset Holdings, Hopeshine Ventures ve Du Capital idi.

Proje lideri Korapat Arunanondchai, başta Güneydoğu Asya olmak üzere finansal faaliyetleri teşvik etmek için çeşitli teknolojiler geliştirmeye devam edecek olan projenin geleceği hakkındaki vizyonunu paylaştı.

Şirket, kullanıcıların merkezi olmayan transferleri düşük ücretlerle yapmalarını sağlayan blockchain ve akıllı sözleşme teknolojileri sayesinde para transferleri için hızlı, ucuz ve güvenli yöntemler sunabilecek.