Altcoin HaberleriHaberler

Credible Crypto: ”Ethereum ve Ripple Toparlanacak”

Ünlü kripto para analisti Credible Crypto, Ethereum ve Ripple'ın Bitcoin'e benzer bir şekilde toparlanacağını söyledi.

Popüler stratejistlerden Credible Crypto, Ethereum ve Ripple kripto para birimlerinin kısa bir zaman içerisinde toparlanacağını söyledi.

Credible Crypto paylaştığı bir Tweet gönderisinde Ethereum’un 2017 senesinin en yüksek seviyesini kırdıktan sonra fiyatı üçe katladığında BTC tarafından ortaya koyulan senaryoyu takip ettiğini söyledi ve şunları ekledi:

“BTC’nin 20.000 doları kırıp birkaç hafta içinde 60.000 dolara uçtuğunu hatırlıyor musunuz? ETH artık lideri takip etmek istiyor. 3.000 $ sadece başlangıç. “

Bir takipçi tarafından Ethereum ve Ripple kripto para birimlerine dair bir fiyat hedefi belirtmesi istendiğinde, Credible Crypto ikinci en büyük kripto para olan ETH’nin”en az 8.000 – 10.000 $” seviyelerine ulaşmasını beklediğini dile getirdi.

Ethereum ve Ripple Toparlanacak

Şu anda, Ethereum 3.500 doların biraz altında işlem görüyor. Eğer Credible Crypto’nun öngörüsü gerçekleşirse % 130 ile % 190 arasında yükselebilir.

XRP cephesinde, kripto para analisti, Ethereum’a benzer bir senaryoyu izleyeceğini söylüyor . Popüler analist 90 sent ile 1 Dolar arasında fiyatlandırıldığında XRP’de bir hisse satın aldığını söyledi. XRP şu anda 1,45 dolardan işlem görüyor. Bu hissenin bir kısmını satmış olsa da, dijital varlık şu anda % 45 ile % 60 arasında artış gösterdi.

Credible Crypto, piyasa değerine göre en büyük beşinci dijital varlık olan Ripple geri çekilirse hissesinin artıracağını söylüyor. Stratejistin açıklamaları şu şekilde:

“İdeal teklif” bölgesinde, tekliflerimin daha önce doldurulduğu noktaya göre yaklaşık % 60 arttı. Şimdi H4 tedariğine giriyoruz. Burada bazı karlar kilitleniyor ve düşüş olursa yeniden yüklenecek. $ XRP. “

Resim
Kaynak: Güvenilir Kripto / Twitter

Kripto para uzmanı Ethereum ve Ripple dışında, Güvenilir kripto para birimi Bitcoin’in 60.000 $ seviyesinde güçlü bir direnç ile karşı karşıya olduğunu söyledi.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu