Altcoin HaberleriHaberler

Ethereum ve 3 Altcoinin Yükseliş Hedefleri

Başarılı tahminleri ile tanınan Smart Contracter, Etheruem ve altcoinlere dair önemli açıklamalarda bulundu.

Başarılı analist Smart Contracter, paylaştığı bir gönderide Ethereum ve 3 altcoinin yükseliş hedefleri konusunda görüşlerini açıkladı.

Analist, Ethereum’un yatırımcılara yedi gün içindeki % 71,1’lik rallisi ile büyük bir işaret verdiğini söylüyor. Popüler kripto para uzmanı söz konusu ETH / BTC  olduğunda, artık satış zamanı olmadığını dile getirdi. Smart Contracter’in konu hakkında ki açıklamalarına şu şekilde devam etti:

“3 lanet yıldır bu ETH / BTC IHS patlamasını bekliyorduk. Şimdi satmayı düşünüyorsan, sadece birkaç hafta dağıtıldıktan sonra, bildiğin her şeyi yeniden düşünmen gerekir. “

Resim
Kaynak: Smart Contracter / Twitter

Popüler kripto stratejisti, Ethereum’a ek olarak,  merkezi olmayan finans (DeFi) alanındaki üç dijital paraya da sıcak bakıyor.

İlki, Ethereum tabanlı BAL. Smart Contracter, BTC’ye karşı BAL’ın potansiyel % 145 kazanç için tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru ilerlediğini söylüyor. Ünlü analist diyor ki:

BAL / BTC, 111 günlük yükselen üçgenden tam anlamıyla kırılıyor. Defi sezonu geri döndü , bence bu şey çok sert kopacak. “

Resim
Kaynak: Smart Contracter / Twitter

Kripto para uzmanı daha sonra DeFi toplayıcı Yearn Finance’ı (YFI) izliyor. Ona göre, YFI / BTC oradaki en iyi fırsatlardan biri. Smartc Contracter’in YFI hakkında ki görüşleri şu şekilde:

“YFI önümüzdeki birkaç gün içinde tam anlamıyla bitecek, BTC çifti bir süredir gördüğüm en hazır şeylerden biri.”

Resim
Kaynak: Smart Contracter / Twitter

Smart Contracter’ın izlediği Üçüncü altcoin Chainlink (LINK) olarak karşımıza çıkıyor. Aslına bakacak olursak LINK pek çok analistin favorileri arasında yer alıyor. Onun bakış açısına göre, LINK / USD paritesi tüm zamanların en yüksek seviyelerini yıkmak üzereyken, LINK / BTC her zamankinden daha güçlü görünüyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu