Ethereum Tabanlı Yeni Altcoin, Sadece Bir Günde %2.191 Yükseldi

Ethereum Tabanlı Yeni Altcoin, Sadece Bir Günde %2.191 Yükseldi

Yakın zamanda kripto pazarlarına giren Ethereum tabanlı bir altcoin, sadece 24 saat içinde yaklaşık 22 kat büyük kazançlar kaydediyor.

OpenDAO (SOS), 24 Aralık’taki Airdrop’unun ardından fiyatta şaşırtıcı bir artış gördü. CoinMarketCap’ten elde edilen veriler, SOS’un airdrop gününde 0,00000048 Dolar’dan 25 Aralık’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00001154 Dolar’a yükseldiğini ve sadece bir günde %2.191 ralli yaptığını gösteriyor.

OpenDAO projesi, değiştirilemez token (NFT) endüstrisinin katılımcılarını ödüllendirmek için SOS tokenini başlattı. Proje ekibi yaptıkları açıklamada şunları söyledi:

“SOS, tüm NFT ekosistemini besledikleri için NFT yaratıcılarına, koleksiyonerlerine ve pazarlarına minnettardır. NFT ticaretini teşvik etmedeki liderliği için OpenSea’ye özel teşekkürler. Airdropumuzu gerçekleştirmeleri için OpenSea koleksiyoncularını seçtik.”

OpenDao web sitesi, 100 trilyon toplam SOS tokenini %50’sinin ilk günden beri OpenSea’de işlem yapanlara tahsis edileceğini söylüyor. Kripto paraların dağılımı, kullanıcının OpenSea’deki toplam işlem sayısının yanı sıra bir kullanıcının platformda harcadığı Ethereum (ETH), Dai ve USD Coin (USDC) miktarına bağlıdır.

OpenSea kullanıcıları tokenlerini 30 Haziran 2022’ye kadar talep edebilir. Tokenlerin geri kalanı şu şekilde dağıtılacaktır: likidite sağlayıcı teşvikleri için %10, stake teşvikleri için %20 ve OpenDAO Hazinesi için %20.

OpenDAO için tahsis edilen SOS, OpenSea dolandırıcılığı kurbanlarını tazmin etmek, SOS ekosisteminin katılımcıları için geliştirici hibeleri sağlamak, yeni ortaya çıkan sanatçıları ve NFT topluluklarını desteklemek için kullanılacaktır.

SOS, tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydettiğinden bu yana biraz geri çekildi ve şu anda 0.000006 dolardan el değiştiriyor.