Altcoin Haberleri

Lark Davis: ”Cardano ve Ethereum Ralli Yapmaya Hazırlanıyor”

Kripto para analisti Lark Davis Cardano ve Ethereum'un %300 ralli yapmaya hazırlandığını söyledi.

Ünlü kripto para uzmanı Lark Davis, kripto para piyasası 2 trilyon dolardan fazla değer sağladığından, Cardano ve Ethereum’un geleceğine dair açıklamalarda bulundu. Ünlü analist Twitter ve Youtube platformlardandın yaptığı paylaşımlarında Cardano ve Ethereum ralli ihtimalleri üzerinde durdu. Özellikle Cardano’nun yakın bir zaman da lansman yapması bekleniyordu. Davis konu hakkında şunları söyledi:

“Ağustos ayındaki Cardano akıllı sözleşmeleri, etkinliğe kadar muhtemelen fiyatı üç katına çıkaracak.”

Davis, Ocak ayında, uzun vadede Cardano’nun ADA tokeninin gayet rahat bir şekilde 1,00 Dolar seviyelerine yelken açacağını ve mevcut boğa döngüsü sırasında büyük olasılıkla 4,00 Dolar veya 5,00 Dolar ‘ a ulaşacağını tahmin etmişti .

Popüler kripto para uzmanının dediği gerçek oldu ve Coinmarketcap listesinde 7.sırada yer alan ADA, an itibariyle 1.33 dolardan işlem görüyor.

Ethereum Ralli Başlıyor Mu?

Davis bunların yanında Ethereum ralli olasılığına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kripto para uzmanı ETH’nin boğa kuşusunun yanı sıra minimum % 300 oranında değer kazanacağını dile getirdi. Ek olarak 3000 Dolar’ın altında ETH almanın mantıklı olacağını söyledi. ETH hakkında Davis’in açıklamaları şu şekilde:

“2021’de 3000 $ ‘ın altında Ethereum satın almak hala ucuz! “

Popüler analistin 3.000 Dolar’ın ETH için bu kadar düşük bir fiyat etiketi olduğuna inanmasının nedeni, boğa piyasası esnasında10.000 Dolar’ a ulaşacağından şüphelenmesidir. Davis diyor ki:

“Bu mevcut piyasa döngüsünde yolun sadece yarısındayız ve Ethereum şimdiden 3.000 $ ‘a yaklaşıyor. Altı ila on iki ay ileri saralım, Ethereum’un 10.000 $ ‘a ulaştığını kolayca görebiliyorum. “

Lark Davis 10.000 Dolar seviyelerinin Ethereum’u 1.2 trilyon dolarlık bir piyasa değerine ulaştıracağını belirtiyor ki bu, çokta çılgınca bir değerleme değil.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu