Ethereum Balinası ‘Gimli’ Ek 31 Milyar Shiba Inu (SHIB) Tokeni Aldı

Ethereum Balinası ‘Gimli’ Ek 31 Milyar Shiba Inu (SHIB) Tokeni Aldı

Gimli İsimli Balina Shiba Inu’ya Karşı Oldukça İstekli

“Gimli” olarak bilinen gizemli bir Ethereum ($ETH) balinası, portföyüne şu anda 47 milyon doları aşan 1,7 milyon dolar daha ekleyerek memeden ilham alan kripto para birimi Shiba Inu‘yu ($SHIB) biriktirmeye devam etti.

Ethereum balinasının hareketi ilk olarak, balinanın satın aldığı 31.3 milyar SHIB tokeninin yaklaşık 1,73 milyon dolar değerinde olduğunu belirten WhaleStates tarafından fark edildi.

Gimli’nin cüzdan portföyünde 90 milyon doların üzerinde kripto para birimine sahip olduğunu görüyoruz. Shiba Inu şu anda bu değerin yarısından fazlasını temsil ediyor, çünkü 47.4 milyon doların üzerinde değere sahip 863 milyar SHIB’e sahipler.

İkinci en büyük limanları, toplam varlıklarının %21.6’sını 19.7 milyon dolarla temsil eden Ethereum. Sırada %7,6’yı temsil eden Decentraland ($MANA), ardından %6’yı temsil eden Fantom ($FTM) geliyor.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Kripto Para Analistleri Shiba Inu (SHIB) Hakkında Ne Düşünüyor?

Balina ayrıca daha küçük miktarlarda Poligon ($MATIC), Chainlink ($LINK), Chiliz ($CHZ), Enjin ($ENJ) ve Orkide ($OXT) tutuyor. Cüzdanlarındaki diğer varlıklar, toplamın %1’inden daha azını temsil ediyor.

Balina, CryptoGlobe‘un bildirdiği gibi, bu ayın başlarında büyük bir işlemle 153 milyar SHIB satın aldı ve o sırada toplam varlıklarını 629 milyar tokene getirdi. Balina, kripto para biriminin fiyatı düşerken bile SHIB biriktiriyor.

Kripto para birimi, son altı ayda %460’ın oldukça üzerinde bir artış gösterdi, ancak yükselişine yardımcı olan perakende ticaret çılgınlığı soğumaya başladığında Ekim ayı sonlarında düşmeye başladı. Ayın başından beri, %10’un üzerinde düştü.

Dijital varlık odaklı araştırma şirketi Delphi Digital, popüler Shiba Inu memesinden ilham alan kripto para birimleri anlamına gelen köpek paralarının tarihsel olarak “aşırı ısınmış bir pazarın oldukça iyi bir göstergesi” olduğunu ortaya koydu.