Eski Google mühendisi, Bitcoin’in her zaman “işlem yapılacak en hızlı tokenlerden biri” olacağını söylüyor

Eski Google mühendisi, Bitcoin’in her zaman “işlem yapılacak en hızlı tokenlerden biri” olacağını söylüyor

DCentral Miami konferansı, fikir alışverişinde bulunmak için kripto para birimi endüstrisinin en parlak isimlerinden bazılarını bir araya getirdi.

Etkinlikte Kitco News spikeri David Lin ile konuşan eski Google mühendisi, en iyi kripto varlıklarının yanı sıra Bitcoin’in faydasını tartıştı.

Bir değer deposu olarak Bitcoin’in yerini neyin alabileceğini tartışan JHL, Bitcoin’den daha fazla faydası olan başka birçok token veya proje olduğunu söyledi.

Geleceğin blok zinciri Bitcoin ile köprü kuracak

Katılımcı, işlem hızları ve maliyetleri açısından, Bitcoin’in “her zaman en hızlı ve en ucuz olanlardan biri olacağını” kaydetti, çünkü hangi blok zinciri yarışı kazanırsa kazansın, bu blok zincirlerin muhtemelen bir köprüleme yolu olacaktır dedi ve ekledi:

“Aynı şeyin başka herhangi bir token için doğru olacağını söyleyemezsiniz. Sadece Bitcoin çok büyük ve çok iyi benimsendiği için ortaya çıkan herhangi bir blok zincirinin muhtemelen Bitcoin’den bu blok zincirine büyük bir köprüsü olacağını düşünüyorum. ”

JHL’ye bir mühendis olarak, projeyi öne çıkaran ve yatırımcılar için büyüme potansiyeline sahip olduğunu gösteren özelliklerin neler olduğu soruldu:

“Protokolün kendisi için ücret oluşturabileceğinden ve bu şekilde kendi fiyatını haklı çıkarabileceğinden emin olarak protokolde kesinlikle uzun vadeli sürdürülebilirlik arıyoruz. Bu konuda bakılacak en iyi iki protokol Uniswap ve SushiSwap”