HaberlerKripto Para Haberleri

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, Bitcoin ve Ethereum’a Ek Olarak Yeni Bir Kripto Para Biriktirdiğini Söyledi

Makro analisti ve eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, portföyünü Bitcoin ve Ethereum'un ötesine genişlettiğini söyledi.

Raoul Pal, Real Vision ile yaptığı yeni bir röportajda güçlü ağ etkileri olan sosyal platformlara yöneldiğini dile getirdi. Pal ayrıca yatırımlarının bir kısmını spor ve eğlence projesi Chiliz’e (CHZ) ayırdığını söyledi.

1 milyar doların biraz üzerinde bir piyasa değerine sahip olan Chiliz, fan token uygulaması Socios’u besleyen bir kripto para birimidir.

Socios, kullanıcıların Chiliz’i satın almalarına, favori takımlarının Token’larıyla takas etmelerine ve tokenleri anketlerde oy kullanmak ve çeşitli teşvikler almak için kullanmalarına imkan sağlar.

[affiliate_news2 id=”4272″]

Pal, blockchain geliştikçe ve dünya daha dijital odaklı hale geldikçe, kriptonun yeni bir sanal topluluk ve iş yapıları ekosistemine güç vereceğini savunuyor:

Topluluğun tüm iş modellerinin geleceği olduğuna ve tokenizasyonun bu büyük, karmaşık grupları organize etmenin baskın yolu olacağına büyük bir inancım var.”

Pal, Bitcoin’in de aynı şeyi yaptığını, yepyeni bir değer ağını açığa çıkardığını ve yeni bir topluluğu birbirine bağladığını savunuyor:

“Bunu, daha önce var olmayan, eşitliğin üzerinde yer alan tamamen farklı bir değer katmanı olarak düşündüm, çünkü diyelim ki spor takımlarının taraftarlarına ulaşabilmesi için sosyal medyaya para ödemeleri gerekiyordu. Farklı platformlara girmek zorunda kaldılar ve izleyicilerini Facebook’tan ve diğer herkesten geri kiralamak zorunda kaldılar.

Tecrübeli yönetici konuşmalarının devamında ”Facebook, ağ etkisi işinin klasik bir örneğidir ve hissedarların tüm ekonomik değeri aldığı ve ağ kullanıcılarının ağ avantajını aldığı, ancak parasal değeri almadıkları bir yapıya sahiptirler. Sonra Bitcoin gelir ve her şeyi değiştirir” ifadelerini kullandı.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu