Ertha Metaverse, 5.4 Milyon Dolarlık Finansman Turunu Kapattı

Ertha Metaverse, 5.4 Milyon Dolarlık Finansman Turunu Kapattı

Binance Akıllı Zincir (BSC) üzerindeki önde gelen oyna-kazan projelerinden biri olan Ertha, finansman turunu tamamladı. Proje, bir dizi büyük şirket tarafından desteklendi.

Ertha Metaverse tarafından 5,4 milyon dolar toplandı

Binance Smart Chain üzerinde çalışan GameFi protokolü Ertha Metaverse tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre, çok aşamalı finansman turu tamamlandı.

LD Capital, Polygon Syndicate, OKEx Blockdream Ventures, Shima Capital, GD10, Genblock Capital, Dialectic, Momentum 6, X21, Terranova, AU21 ve Zen gibi yüksek profilli risk sermayedarlarından oluşan bir gruptan toplam 5.400.000 Dolar toplandı.

LD Capital’in ortaklarından Xi, Ertha Metaverse’in kayda değer gelişimi ve vizyonunun yanı sıra olağanüstü oyun tasarımı ile ekibinin motivasyonunu şöyle açıkladı:

Ertha ekibiyle ilk görüşmeden sonra Ertha’ya yatırım yapmaktan çekinmiyoruz. Hem oyun hem de kripto endüstrilerinde kanıtlanmış performansları var. Bu zorlu zamanda, Ertha’nın geleneksel oyun kullanıcılardan daha fazla benimseneceğine ve oyna-kazan sistemi için yeni bir dönem başlatacağına inanıyoruz.”

VC vakıfları ve melek yatırımcılardan sağlanan fonların yanı sıra Ertha, ilk merkezi olmayan borsa tekliflerinin katılımcılarından da fon sağladı. Ek olarak Ertha tokenlerini Seedify, RedKite ve GameFi platformlarında yayınladı.