HaberlerSteve TV

Eral Karayazıcı’dan 2022 İçin Çok Önemli Dolar, Euro ve Piyasa Yorumları

Yepyeni bir röportajla yine karşınızdayız. The Steve Group Kurucusu ve CEO’su Derya Türker‘in Eral Karayazıcı ile Steve Talks Youtube Kanalı‘nda gerçekleştirdiği röportajda neler var neler… 2022’de dolar, euro ve altının akıbetinden tutun finans dünyasında neler yaşanabilire kadar birçok konu bu röportajda konuşuldu.

Siz de bu eşsiz röportajı izleyerek birçok faydalı bilgiye erişebilirsiniz.

Steve Talks | Konuk: Eral Karayazıcı’dan 2022 İçin Çok Önemli Dolar, Euro ve Piyasa Yorumları
Youtube Steve TV: https://bit.ly/steve-talks-eral-karayazıcı

Steve Academy – Ücretsiz Kripto Para Finans Eğitimleri
https://stevedabitcoin.com/

Bitfinex Kripto Para Borsasına Kayıt Ol
https://bit.ly/bitfinex-kayıt-ol

Eral Karayazıcı Kimdir?

Eral Karayazıcı, Gedik Portföy / Fon Yönetim Müdürü, Hürriyet Bigpara‘da yayınlanan strateji yazısı Pusula’nın yazarı TRT Haber, Kanal B ve Hürriyet TV’nin sabit yorumcusudur.

1993 yılında Gazi Üniversitesi Uluslararası İktisat Bölümü‘nden mezun olan Karayazıcı, 28 yıldır finans sektöründe çalışmakta olup bireylere, kurumlara danışmanlık hizmeti ve finans eğitimleri vermekte; ayrıca Gedik Portföy Birinci Değişken Yatırım Fonu’nu yönetmektedir.

Bu Video da İlginizi Çekebilir: Steve Talks | Konuk: Derya Türker, KriptoLevent ve Gökberk Başdan #Tether #PlanB #Elsalvador

2004-2006 döneminde yabancı bir fonun Türkiye işlemlerinde aktif görev alan Karayazıcı, son beş yıl içinde İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana kentlerinde ekonomi, finans, hisse senedi seçimi, day trade, forex trade ve teknik analiz konularında 230 ayrı eğitim gerçekleştirmiştir.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu