HaberlerKripto Para Haberleri

2021 Senesinde En Popüler 5 Kripto Para Borsası

Sahip olduğu özellikler ve avantajlar ile en popüler 5 kripto para borsası karşınızda

Çağımızın parlayan yıldızı olan kripto paralar her geçen gün daha da fazla ilgi görmeye başlıyor. Dijital paralar üzerine işlem yapabilmeniz için dünya genelinde yüzlerce borsa mevcut. İçerisinde barındırdığı önemli özellikler, avantajlar ve kullanım oranı ile sizler için en popüler 5 kripto para borsası listesi hazırladık.

2021 En popüler 5 kripto para borsası

Yapılan araştırmalar doğrultusunda yoğun talep gören şirketleri sizler için listeledik. Elbette aşağıda paylaşmış olduğumuz en popüler 5 kripto para borsası daha da çoğaltılabilir. Diğer kripto para borsalarının da artı ve eksilerini inceleyerek kendinize uygun olan bir platformda işlem yapabilirsiniz.

1- Coinbase

Bu ABD merkezli kripto para borsası, dijital varlıkların ticareti için en popüler platformlardan biridir. Şirket, herhangi bir varlığı listelemeden önce detaylı bir şekilde inceler. Bununla birlikte, yatırımcılar her zaman burada işlem yapmanın güvenli olduğunu bildikleri için yoğun bir kullanım oranı bulunuyor.

2- Binance

Binance, dünyanın en büyük borsası olarak biliniyor. Burada binlerce varlık listeleniyor ve dünyanın dört bir yanından çeşitli finansman yöntemleri destekleniyor. Ancak, Binance’te işlem yapmak için bir çoğu platformda olduğu gibi bir banka veya kredi kartını bağlayamazsınız.

3- Cryptoexchange

CryptoExchange.com , özellikle bu sektöre yeni giriyorsanız, kripto para ticareti yapmanın en güvenilir yoludur. Platform şu anda Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash’i destekliyor, yani devasa bir kripto para listesiyle boğulmayacaksınız.

4- Kraken

Başka bir ABD merkezli borsa olan Kraken, 2011 senesinden beri piyasada hizmet veren köklü bir şirket. Tecrübeli bir borsa olarak, platformun güvenlik özelliklerini geliştirmek için uzun zamanı oldu ve bu da onu ticaret için en güvenli alanlardan biri haline getirdi. 

5- CEX.io

CEX.io binlerce kripto para birimini destekliyor ve bunları basit bir banka veya kredi kartı ile satın almanıza izin veriyor. Borsa, DDoS saldırılarına karşı koruma sağlıyor ve hatta varlıklarınız için bir soğuk cüzdan çözümü sunuyor . Karşılaştığınız herhangi bir sorun için 7 gün 24 saat hizmet veren destek ekipleri mevcut.  Destek ekipleriyle e-posta, sohbet veya telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu