Altcoin HaberleriHaberler

Emtia Uzmanı Mike McGlone, Elon Musk ve Jack Dorsey’in Katıldığı Bitcoin Etkinliğinde Kazananın Ethereum Olduğunu Düşünüyor

Bloomberg'in en iyi emtia uzmanı Mike McGlone, yine Ethereum hakkında konuştu

Bloomberg’in baş emtia stratejisti Mike McGlone, sosyal medya platformu Twitter’da Ethereum’dan ve gelecekteki piyasa değerinden bahsetti.

Bitcoin 40.000 Dolar seviyesine doğru toparlanırken, Ethereum, Elon Musk ve Jack Dorsey Zoom’da gerçekleştiği ”The B Word” koferansından beri yükseliş yaşıyor.

McGlone, Ethereum’un B-Word etkinliğinin galibi olup olmadığını sorguladı. Ayrıca, yalnızca Bitcoin’e değil, aynı zamanda Ethereum’a da değinen tartışmanın sonucuna ilişkin görüşlerini paylaştı. Elon Musk, konferansta Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin’e sahip olduğunu itiraf etti.

Emtia stratejisti Mike McGlone ETH’nin BTC’nin yükselişini yakından gösteren bir grafik paylaştı. McGlone, Bitcoin’in altın için olduğu kadar Ethereum’un da fintech endüstrisi için devrim niteliğinde olduğunu tweetledi .

[affiliate_news2 id=”4359″]

Bloomberg’in baş emtia stratejisti, Bitcoin ve Ethereum kripto para birimlere inanarak her ikisi içinde bahse giriyor gibi görünüyor.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu