Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriHaberler

Bloomberg’den Mike McGlone, Bitcoin ve Ethereum Hakkındaki Tahminlerini Açıkladı

Emtia uzmanı McGlone, Bitcoin ve Ethereum'un geleceği inşa ettiğine ve altını zorladığına inanıyor.

Bloomberg’in baş emtia stratejisti Mike McGlone, daha önce birkaç kez Bitcoin’in 100.000 dolara ulaşmasını beklediğini belirtmişti.

McGlone, Bitcoin ve Ethereum gibi dijital varlıkların fintech alanında dünyanın geleceğini nasıl inşa ettiğine dair düşüncelerini sosyal medya platformu Twitter’dan aktardı.

Bloomberg’in emtia uzmanı McGlone, artan küresel USD arzına karşı Bitcoin (BTC) ile ilgili verileri gösteren bir grafik paylaştı. Buna “Bitcoin arzına karşı para birimi yarışı” adını verdi.

[affiliate_news2 id=”3882″]

McGlone’un paylaştığı grafikte Bitcoin’in likidite endeksi, son zamanlarda ulaşılan yüksek bir seviyenin ardından yana doğru hareket ediyor.

McGlone 2021‘in ikinci yarısında piyasa değeri açısından en büyük kripto para biriminin yükseliş eğilimini sürdürmeye ve 100.000 Dolar seviyelerine doğru ilerlemeye hazır olduğunu düşünüyor .

Emtia uzmanı ek olarak ham petrolün aynı dönemde varil başına 50 dolara doğru hareket etmeye hazır olduğunu ifade etti.

Mike McGlone ayrıca “Ethereum fintech altyapısını inşa ediyor” diye tweet attı. Mayıs ayının sonlarında, ikinci en büyük kripto para birimi olan ETH hakkında benzer şeyleri tweetledi ve “Bitcoin altın için ne ise Ethereum da fintech için odur” diye yazdı.

Hatta Ethereum’un yakında Bitcoin’i aşabileceğini söyledi. Başarılı uzman ETH kripto para biriminin ileride piyasalara öncülük edeceğini düşünüyor.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu