Altcoin HaberleriHaberler

Elon Musk’ın Son Paylaşımından Sonra Shiba Inu %11 Arttı

Elon Musk, paylaştığı son tweetiyle SHIBA INU tokenini %11 artırdı. Ünlü milyarder Vikings serisinden bir gemi üreticisi olan Floki ve Shiba hakkında paylaşımda bulundu.

SHIBMusk2506

Musk, Shiba’ya Floki adını vermek istiyor

Elon, paylaştığı tweet gönderisinde Shiba Inu’nun adının Floki olacağını söyledi. Floki, popüler Vikingler film serisindeki dahi gemi yapımcısının kurgusal bir karakteri olarak biliniyor.

SHIBA INU bu tweetten sonra hemen yükselmeye başladı ve %11‘in üzerine çıktı. Analist Michael van de Poppe‘de, yorumlarda coinin yükselişine işaret etti.

Poppeshibainumusk00

Geçtiğimiz haftalarda Shiba Inu topluluğu Elon Musk ve Dogecoin hakkında olumsuz söylemlerde bulunmuştu. Shiba takipçileri Musk’ın DOGE’den desteğini çektiği anda coinin ciddi düşüşler yaşayacağını söyledi. Ünlü milyarder bu söylemlere gülerek cevap verdi ve dalga geçtiği için büyük tepki aldı.

Shiba Inu piyasaya sürüldüğü ilk zamanlarda yatırımcılarına büyük getiriler sağladı. Ancak ilerleyen zamanlarda ne yazık ki beklentileri karşılayamadı.

Kripto para uzmanlarının büyük bir kısmı Shiba‘nın yalnızca popülerliğini koruduğunda ve öne çıktığında yükseleceğini söylemişti.  Musk tarafından yapılan paylaşım yorumcuların düşüncesini kanıtlar nitelikte oldu.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu