Altcoin HaberleriHaberler

Elon Musk’ın Ortağı Jared Birchall, Dogecoin Vakfı’nın Danışma Kuruluna Katıldı

Elon Musk'ın ortağı şimdi yeniden kurulan Dogecoin Vakfı'nın danışma kurulunda.

Dogecoin Vakfı, ilk olarak projenin kurucuları tarafından 2014 yılında oluşturulmuştu. Vakıf, Jens Wiechers, Gary Lachance, Dogecoin Core geliştiricisi Ross Nicoll ve diğer önde gelen yetkililer tarafından yönetilecek.

Danışma kurulu, Elon Musk‘ın ortağı Jared Birchall, Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus ve Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin dahil olmak üzere bazı önemli isimlerden oluşuyor.

Uzun süredir Musk’ın aile ofisinin başkanı olan Birchall, vakfın hukuk ve mali danışmanı olarak görev yapacak. İşletme, Dogecoin ekosistemini destekleme ve markayı koruma konusundaki asıl amacına sadık kaldığını söylüyor:

”Vakıf, Dogecoin markasına ve Dogecoin Logosuna sahiptir ve bunları topluluk için muhafaza edecektir.”

Dogecoin Vakfı, amaçlarını destekleyecek sponsorluklar oluşturmayı amaçlıyor. Ek olarak Dogecoin kripto para birimi an itibariyle 0.30 dolardan işlem görüyor.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla altcoin haberi için: Altcoin Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu