HaberlerKripto Para Haberleri

Elon Musk’dan Yeni Açıklama: ”Kripto Paraları Destekliyorum”

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk kripto paralarla ilgili yeni bir açıklama daha yaptı.

Bugün Twitter’da ünlü milyardere bir takipçisi tarafından ”Elon, kripto paralar yüzünden size kızan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?” Sorusu geldi. Elon Musk, verdiği cevapta kripto paraları desteklediğini söyledi.

Musk’ın geçen sene başlattığı tweet akımı hala devam ediyor. Tesla‘nın kurucusu bugün kripto paralar hakkında ki açıklamalarına bir yenisini daha ekledi.

Başarılı CEO kripto para topluluğunun kendisine kızgın olduğu yönündeki bir soruyu cevapladı. Musk açıklamasında esas savaşın fiat ile kripto para birimleri arasında olduğunu, kendisinin her şeyi göz önünde bulundurduğunu ve kripto paraları desteklediğini ifade etti.

Dogecoin’e ilgisiyle bilinen ve bunu her defasında vurgulayan Elon Musk‘ın pek çok kişi tarafından piyasayı manipüle ettiği düşünülüyor. Daha önce SEC’in de kıskacına giren milyarder, son zamanlarda tutarsız söylemlerde bulunduğu için kripto para destekçileri tarafından büyük tepki aldı. Ancak her ne olursa olsun Musk’ın paylaşımlarının Bitcoin ve Dogecoin üzerinde son derece etkili olduğunu söylemek mümkün.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu