Altcoin HaberleriHaberler

Elon Musk: ”Bana Dogefather Deyin”

Ünlü milyarder Elon Musk tarafından desteklenen Dogecoin, bu yıl Fransa'nın en büyük bankasıyla eşdeğer bir şekilde 80 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı.

İnsanları Mars’a götürmeye ve Dünya için elektrikli arabalar yapmaya çalışan milyarder Elon Musk, Cumartesi gecesi NBC’nin Saturday Night Live programına ev sahipliği yaptı.

Beklendiği gibi, dogecoin kripto para biriminin konusu açıldı. Musk, sunucu Michael Che ve Colin Jost’un Dogecoin nedir? Sorusuna genel hatlarıyla cevap verdi.

Tesla ve SpaceX şirketlerinin sahibi Elon Musk’ın annesi de“Anneler Günü hediyem için gerçekten heyecanlıyım. Umarım Dogecoin değildir.” söylemlerinde bulundu.

Elon Musk Bu Sefer Beklentileri Karşılayamadı

Bireysel ve kurumsal yatırımcılar Musk’ın son zamanlarda dünya basınının gündeminden düşmeyen Dogecoin hakkında hareketlenmelere neden olacak açıklamalar yapmasını bekliyordu.

Doge, New York saatiyle 11: 30’da ki şovun başlamasının ardından % 22 oranında düştü. 24 saatlik süreçte yaklaşık % 30 azaldı.

Her attığı Tweet ve her yaptığı konuşma olay olan ünlü milyarder, bu kez yüzleri güldüremedi. Ancak Dogecoin’in 1 doları aşmasını bekleyen çok fazla yatırımcı bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu