Hırvat Elektrikli Bisiklet Şirketi Greyp Bikes, Kripto Para Birimi Ödemelerini Entegre Ediyor

Hırvat Elektrikli Bisiklet Şirketi Greyp Bikes, Kripto Para Birimi Ödemelerini Entegre Ediyor

Girişimci Mate Rimac tarafından kurulan Hırvat şirketi Greyp Bikes, kripto para ödemelerini çevrimiçi faturalandırma sistemine entegre etti.

Tüm yüksek teknolojili bisiklet ürünleri, ödeme işlemcisi Paycek ile yapılan ortaklık sayesinde artık dokuz farklı kripto para kullanılarak satın alınabiliyor.

Greyp Bikes, Elektrikli Bisikletleri İçin Kripto Para Birimlerini Kabul Ediyor

Bisiklet dünyasında teknolojik liderler arasında yer almayı hedefleyen Hırvat Greyp Bikes, yenilikçi bir adım daha attı ve dokuz büyük kripto parayı sistemine entegre etti.

Yapılan açıklamada Paycek iş birliği ile BTCETHBCHXLMXRP, DAI, EOS , USDT kripto para birimleri ile ödeme alındığı duyuruldu:

”Kripto para birimleri artık Greyp bisikletlerini doğrudan satın almak için kullanılabilir.”

Sveta Nedelja merkezli yüksek performanslı elektrikli bisiklet üreticisi, “Greyp, bisiklet dünyasında her zaman teknolojinin ön saflarında yer aldı, bu nedenle kripto paralar, markanın daha da geliştirilmesinde atılacak bir sonraki mantıklı adımdı,” diye ekledi.

Şirket ayrıca, müşterilerin Paycek ile ortaklıktan önce bile bisikletlerini kripto para birimiyle satın alabildiklerini, ancak kripto ödemelerinin artık düzenlendiğini ve web sitesi Greyp.com‘daki çevrimiçi ödeme sürecine tamamen entegre edildiğini ifade etti.