EasyFi, Milyonlarca Dolarlık Geliştirici Fonu ve Hibe Programını Duyurdu

EasyFi, Milyonlarca Dolarlık Geliştirici Fonu ve Hibe Programını Duyurdu

DeFi kredi protokolü olan EasyFi Network, geliştirici topluluğunu EasyFi ekosisteminin sunduğu çeşitli avantajlardan yararlanmaya teşvik etmek için #BuildWithEasyFi girişimini başlattı.

EasyFi, girişimin bir parçası olarak gelecek vaat eden projelerin ve bireylerin ürünlerini oluşturmak için gerekli sermayeye erişebilecekleri ve bunun sonucunda EasyFi Ağının büyümesine katkıda bulunabilecekleri bir Geliştirici Fonu ve Hibeler programını duyurdu.

Şirkete göre geliştirici fonu, 2021 yılı için yol haritasının bir parçası olarak çalışıyor. Fon, açık altyapı geliştirmeyi teşvik edecek ve geliştirici topluluğunun genel büyümesini hızlandırmak amacıyla EasyFi’nin kaynaklarına erişim sunacak

EasyFi Geliştirici Fonu ve Hibelerinin Arkasındaki Fikir

EasyFi Network, DeFi, birleştirilebilirlik ve merkeziyetsizleştirmenin temel ilkelerini teşvik etme konusunda önemli bir rol oynuyor. Blok zinciri protokolleri yeterli düzeyde ademi merkeziyetçilik sunarken, ekosistemde birleştirilebilirliği sağlamanın tek yolu, yeterli desteği sağlayarak topluluk katılımını teşvik etmektir.

EasyFi girişimci fonu programı, kazançlı bir destek yapısı görevi görüyor. Program, değerli projelerin tam teşekküllü DeFi ürünleri geliştirmek için gerekli araçları ve kaynakları almasını sağlamak için hedeflenen kaynak tahsisine odaklanıyor.

Girişimin bir parçası olarak, bağımsız projeler ve gruplar EasyFI Network ile işbirliği yapabilecek ve sunduğu çeşitli özelliklere erişebilecek.

Aktarılan bilgilere göre programa başvurular şu an açık. İlgilenen kişiler, ekipler ve projeler basit bir form doldurarak başvurularını iletebiliyorlar.