Altcoin Haberleri

DYDX, GRT, PEPE, WOJAK Satan Balinalar Bu Coinleri Alıyor!

Son vakitlerde DYDX, GRT, PEPE, WOJAK üzere kripto para üniteleri için balinalar harekete geçti. İşte detaylar…

DYDX ve GRT, büyük balina satışıyla karşılaştı

Lookonchain’in bilgileri, DYDX ve GRT’nin balinalardan gelen değerli satışlardan kaynaklanan fiyat düşüşleri kaydettiğini gösteriyor. Platform, farklı tweetlerde Wintermute Trading’in satış öncesinde borsalara tekraren büyük ölçülerde DYDX yatırdığını ortaya koydu. Lookonchain’in gözlemlediği birinci para yatırma süreci, Wintermute Trading’in merkezi borsalara aktardığı 1,37 milyon dolara muadil 653.295 DYDX içeren bir süreçti. Transferin akabinde kurumun portföyünde 5,26 milyon dolar bedelinde 2,5 milyon DYDX kalmıştır. Birkaç saat sonra Lookonchain, Wintermute Trading’in 5,08 milyon dolara muadil 2,6 milyon DYDX’in merkezi borsalara transferini içeren değerli bir süreç daha gerçekleştirdiğini gözlemledi. Lookonchain’in tweet attığı saat itibariyle, Wintermute Trading’in birinci para yatırma sürecinin zamanlamasının akabinde DYDX fiyatı yüzde 8,5 oranında düşmüştü.

Lookonchain, GRT token ile misal bir senaryo bildirdi. Bununla birlikte, GRT durumunda, tahlil platformu birden fazla balinanın satışa yol açan değerli süreçler gerçekleştirdiğini gözlemledi. Lookonchain, balina “0xde32″nin Binance borsasına 776.000 dolara muadil 6 milyon GRT yatırdığını tweetledi. Para yatırma sürecinin akabinde Balina, diğer bir cüzdan aracılığıyla merkezi olmayan bir borsada (DEX) 100.000 dolar kıymetinde 750.000 GRT sattı. Satışın tesiri GRT’nin fiyatında %10’luk bir düşüşe yol açtı ve Lookonchain, balinanın şu anda cüzdanda 416.000 dolara muadil 3,22 milyon GRT ve stake edilmiş bir hesapta 3,25 milyon dolar kıymetinde 25,3 milyon GRT tuttuğunu belirtti. Lookonchain, birinci balinanın yanı sıra, borsalarda değerli ölçüde GRT yatırımı yapan öbür iki balina hakkında da tweet attı. Bu balinalar KuCoin borsasına 886.000 dolar kıymetinde 6,8 milyon GRT token transfer etmiştir.

PEPE ve WOJAK süreçleri dikkat çekti

0xScope’a nazaran, 0x9df ile başlayan yeni adres 30 dakika evvel Uniswap’te PEPE satmaya başladı. Bilgiler daha evvel bu adresin bugün erken saatlerde Binance’ten yaklaşık 1,64 milyon dolar pahasında 945 milyar PEPE çektiğini bildirmişti.

Ayrıca Spot On Chain datalarına nazaran, 0x22ae ile başlayan göğüs coin sürecinin akıllı para adresi 3 saat evvel 2,8 milyon WOJAK sattı. Çabucak akabinde 527 milyon PEPE2.0 satın aldı. Adresin göğüs coin ticaretinde âlâ olduğu ve şimdiye kadar SHIB, PEPE ve WOJAK ticareti yaparak 1,18 milyon dolar kâr elde ettiği bildirildi.

SHIB, MATIC ve ETH balinaları harekete geçti

Etherscan.io bilgileri, en büyük 20. SHIB balinasının tek bir süreçle cüzdanına 1,22 milyon dolar pahasında 157,72 milyar SHIB eklediğini ortaya koyuyor. Süreç, yaklaşık 11 saat evvel gerçekleşti. Bu, Balina’nın geçtiğimiz hafta içinde yaptığı ikinci büyük alım. 29 Haziran’da 1,42 milyon dolar karşılığında 183,95 milyar SHIB satın almıştı. Toplamda, Balina son yedi gün içinde 341,67 milyar SHIB satın almak için 2,64 milyon dolar harcadı. Balina şu anda cüzdanında 45,83 milyon dolar bedelinde 5,96 trilyon SHIB tutuyor.

Diğer yandan Önde gelen bir tahlil platformu olan Greeks.live tarafından sağlanan bilgilere nazaran, ETH blok davetlerde, bilhassa Buy-DEC-2200C/2400C ve Sell-DEC-3000C boğa spreadleri etrafında ağırlaşan kıymetli bir artış gözlemledi. Dikkat cazip bir formda, 50 milyon doları aşan şaşırtan bir nominal bedele tekabül eden 12.500’ün üzerinde set süreç gördü.

Son olarak IntoTheBlock bilgilerine nazaran, Polygon (MATIC) büyük süreç hacminde büyük bir artış görüyor ve son 24 saat içinde yüzde 2.930’luk bir artış kaydetti. MATIC’in büyük süreç hacmi 163 milyon dolar olarak gerçekleşti. Büyük süreç hacmi göstergesi, tarifi gereği, muhakkak bir günde balinalar ve kurumsal yatırımcılar tarafından gerçekleştirilen toplam fiyatın bir kestirimini sağlar. Büyük süreçler IntoTheBlock tarafından 100.000 dolardan fazla transferler olarak tanımlanır ve bir artış, kurumsal oyuncuların yahut balinaların etkin olarak alım yahut satım yaptığını gösterebilir. Polygon 29 Haziran’dan bu yana istikrarlı bir yükselişte ve üst üste dördüncü gün yeşil renkte. MATIC, yavaşça gerilemeden evvel 3 Temmuz’da üç haftanın en yüksek düzeyi olan 0,721 dolara yükseldi.

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu