Duyuruldu: İşte Shiba Inu İçin 4 Bomba Gelişme!

Duyuruldu: İşte Shiba Inu İçin 4 Bomba Gelişme!

Shiba Inu takımı son günlerde geliştirme kademesinde olan DEX ve metaverse projeleri hakkında yeni duyurular yaptı. Bu projelerin büyük kısmı 2023’e planlandığı için topluluk lansman tarihlerini yakından takip ediyor. Bu yazıda, gözden çakmaması gerek 4 gelişmeyi inceleyelim…

Shiba Inu takımı, Shibarium hakkında yeni gizemli tweetler paylaştı

Shiba Inu projesinin gerisindeki takım, Shibarium’un resmi lansmanının öncesinde gizemli tweet’ler paylaşmaya devam ediyor. 16 Aralık’ta, iki resmi grup üyesi, Twitter’dan gizemli bir gif paylaştı. SHIB Savunma Takımı üyesi ve Eş Önder Metaverse Takımı aşağıdaki tweet’i paylaşıyor.

Shib Discord, Defence Team ve Growth Team’in resmi üyesi aşağıdaki tweet’i paylaştı. Bu görüntülerin akabinde topluluk, gizemli bildirilerin Katman-2 ölçekleme tahlili Shibarium’un lansmanı için olduğunu öne sürdü. SHIB grubu daha öncede bu türlü paylaşımlar yaptığı için neler olacağı şimdi meçhul. Lakin gizemli tweet’ler, topluluğun heyecanını yüksek tutmada başarılı oluyor.

Shiba Inu, 1,8 milyondan fazla CoinMarketCap kullanıcısının izleme listesinde

Yatırımcıların bakış açısını yansıtan bu metrikte, Shiba Inu yeni bir dönüm noktasına ulaştı. Şu anda, 1,8 milyondan fazla CMC kullanıcısı Shiba fiyat hareketlerini takip ediyor. Bu ivme toplumsal medya platformlarında olduğu kadar fiyat izleme sitelerinde de ortaya çıkıyor.

Bu ortada Shiba Inu, CoinMarketCap’te en çok görüntülenen birinci 10 kripto ortasında yer alıyor. CMC datalarına nazaran Shiba, bilgi platformunda en çok ziyaret edilen yedinci kripto para ünitesiydi.

Kripto balinası, fiyatı indirimdeyken 2,6 trilyon SHIB satın aldı

Ethereum ağındaki yeni bir cüzdan, 22,9 milyon dolar pahasında 2,673,966,699,162 (2,6 trilyon) SHIB stokladı. Balina sürecini bugün birinci olarak balina izleme botu Whale Alert bildirdi. 16 Aralık saat 15:39 tarihinde gerçekleşen süreç, anobim bir cüzdandan başkasına 22,9 milyon dolar kıymetinde 2,6 trilyon SHIB transferini içeriyordu. Her iki cüzdan da epeyce yeni, alıcı hesap ikiliden daha yeni.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız transfer, şu anda alıcı cüzdanının dahil olduğu birinci ve tek süreçti. Cüzdandaki bakiye şu anda 2,6 trilyon SHIB (22,9 milyon dolar). Etherscan’den alınan bilgilere nazaran bu, cüzdanı kimi resmi Crypto.com ve Gemini cüzdanlarını geride bırakan 33. en büyük Shiba Inu sahibi yapıyor.

SHIB Metaverse P2E oyunu hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

Kripto topluluğu, yazının birinci haberinde yer alan Shibarium lansmanıyla birlikte metaverse alanından gelen yeni projeleri de merakla bekliyor. Yeni habere nazaran Shiba Racing Team, Racing NFT’lerin başlangıç ​​koleksiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Resmi duyuruya nazaran, yeni proje, SHIB metaverse üzerinde oyna-kazan oyun platformunu başlatırken tıpkı vakitte gerçek dünya yardımcı programları sağlayarak NFT’nin erişimini genişletecek.

Yaklaşan NFT koleksiyonunun, oyunun çıkar sistemlerinden dengeli bir gelir akışı elde etmek ve birebir vakitte bir NFT koleksiyoncusunun portföyüne tartı katmak için çok kıymetli olduğu düşünülüyor. Detaylarda, Shiba Racing Team, ERC-721 tabanlı 9.990 farklı NFT’den oluşmakta. Motor sporları yarışçıları, 9.990 farklı NFT’den oluşan bu ilkel koleksiyonda yer alacak. Projenin ardındaki takım, dünya çapındaki farklı kullanıcıların birbirleriyle rekabet edebileceği çok oyunculu oyun modunu etkinleştirdiğini de onayladı.

Bu ortada, koleksiyonunun motor sporları yarışçılarını içerdiği katılaştı. Liste şu biçimde:

  • Ace (the Shiba Inu)
  • Max (the Bull)
  • Char (the Dragon)
  • Milo (the White Tiger)
  • Bubbles (The Bear)

Kaynak: Kripto Koin