Duel Network Nedir?

Duel Network Nedir?

­Duel Network, Binance Smart Chain ağında bulunan bir play to earn projesidir. Finans başta olmak üzere siyaset, eyalet seçimleri gibi oylamaya açılan etkinlikleri oylayabileceğiniz ve sonucunda ödül kazanabileceğiniz benzersiz projedir.

Proje, en başta spor olmak üzere siyaset, finans, eyalet seçimleri gibi oylamaya uygun oyun etkinliklerine katılmanızı mümkün hale getiriyor.

Sistemin en belirgin özelliği ise asla kaybetmemenizdir. Konuyu daha da açacak olursak, tercihler ve oylamalar üzerinden havuzlara girerek sermayenizi kaybetmeden farm yapabiliyorsunuz.

Duel Network ve Kurumsal Şirketler

Duel Network sayesinde tüm şirketler, oluşturmuş oldukları tercih anket havuzlarını kullanarak kendileri için en iyi ürün deneyimini seçebilecekler. Bu ankete katılan kullanıcılar da çeşitli ödüller alabilecek.

Örnek verecek olursak; firma A seçeneği ile B seçeneği arasında kalırsa A seçeneği ve B seçeneğinde iki havuz oluşturup 1 ay süre tanıyacaktır. A Grubuna daha fazla katılım olursa A Grubu kazanır. A ve B havuzlarının toplam ödülü A havuzuna dağıtılır.

DUEL tokeni sadece farm ve oylama için değil, aynı zamanda çeşitli etkinlikler için de kullanılacak. Bunlardan biri Dijital ürün derecelendirmesidir. DUEL Sahipleri, çeşitli derecelendirme etkinliklerine katılarak ödül avcıları olacak ve DUEL ödülleri kazanabilecekler.

Duel Network‘ün sisteme getirdiği en önemli şeylerden biri de yakma sistemi olacak. Her ay toplanan düellolar tamamen yakılıyor ve katkıda bulunan düello sahipleri ödüllendiriliyor.

$DUEL, BSC platformu bazında piyasaya sürüldü ve BEP20 standardına tamamen uygun olaraj tasarlanıldı. Bu standardın desteği, tokenin üçüncü taraf hizmetlerle (cüzdanlar, borsalar, listeler, vb.) uyumluluğunu garanti ediyor ve kolay entegrasyon sağlıyor.

DUEL Nasıl Satın Alınabilir?

DUEL sadece Binance Smart Chain‘de mevcuttur. Binance Smart Chain’i kullanmak için cüzdanınızı Binance Smart Chain ağını kullanacak şekilde yapılandırmanız gerekir.

Ardından gaz ücretleri için BNB tokenlerine sahip olmanız gerekir. Son olarak, MacaronSwap (pancakeswap) gibi bir borsada DUEL Token ile işlem yapabilirsiniz.

Duellolara katılmak için, öncelikle Macaronswap’tan eşit miktarda BNB ve DUEL almalısınız. Ardından, likidite ekleme bölümünden bir LP oluşturmanız gerekiyor. Tüm işlemleri gerçekleştirdikten sonra kazanacağını düşündüğünüz havuzu stake etmelisiniz.

LP‘lerinizi istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz, ancak ödül dağıtımı, veri tabanından gelen sonuçtan sonra etkinleştirilecektir. Etkinlikten sonra (örneğin maç sonucu veya bitcoin fiyat tahmini), talep düğmesi aktif hale gelecek ve kazanan havuzundakiler ödüllerini alabilecekler. Ek olarak DUEL 14 Aralık’ta Probit Global’de listelenecek. Aralık ayı içerisinde gerçek zamanlı futbol oyunu için Karakter satışları Nft olarak yapılacak.Ocak başı itibariyle de gerçek zamanlı oynanabilecek futbol oyun yayına alınacak.

duel.network

Duel Network İletişim

Telegram: https://t.me/duelnetwork

Twitter: https://twitter.com/duel_network

Medium: https://medium.com/@duelnetwork