Altcoin HaberleriHaberler

Binance, DOGE’den Esinlenen Shiba Inu’yu Listelemeye Başladı

SHIBA INU (SHIB), Binance'de yapılan bir liste duyurusunun ardından % 60 artış ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Dünyanın önde gelen kripto para birimi borsası Binance, DOGE’den Esinlenen Shiba Inu kripto para birimini listelemeye başladı. Bu duyurunun ardından token fiyatı birkaç dakika içinde kabaca % 60 arttı ve 0,00002200 Dolar ile yeni bir rekora ulaştı.

En popüler kripto ticaret merkezinde daha önce de duyurulan Shiba Inu tokenini inovasyon bölgesinde listeleyecek. Hatta SHIB / BUSD ve SHIB / USDT çiftleri şu an listelenmeye başlandı.

Önde gelen kripto para borsasının SHIB eklemesine neden olan şey, muazzam miktarda işlem hacmi ile açıklanabilir. Bu tokeninin toplam hacmi son 24 saatte 6,5 milyar doları geçti.

Ancak açıklamada Binance, madeni paraya fon tahsis etmeden önce yatırımcıların dikkat etmesi gereken birkaç faktörü özetledi. Şirket özellikle Token yoğunluğuna değindi

Binance, SHIB’nin doğasını açıkladı ve bunun “normalden daha yüksek bir risk teşkil eden” nispeten yeni bir token olduğunu ve özellikle listelemeden sonra artan fiyat oynaklığı nedeniyle yatırımcıları ihtiyatla ticaret yapmaları gerektiğini söyledi.

Artık kullanıcılar DOGE’den Esinlenen Shiba Inu tokenlerini borsaya yatırmaya başlayabilirler. Shiba projesinde ek olarak Shiba Swap adında merkezi olmayan bir borsada mevcut, ancak henüz gün bir açıklama gelmedi.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu