Altcoin HaberleriHaberler

Dogecoin Fiyatı, Sosyal Medyadaki İlginin Ardından Büyük Bir Sıçrama Yaşadı

Dogecoin son 24 saat içinde %17'den fazla yükseliş yaşadı.

Popüler kripto para birimi Dogecoin, son 24 saat içinde %17‘den fazla yükseldi ve hafta boyunca %32‘den fazla tırmanarak bir kez daha kuzeye doğru hareket ediyor.

Şu anda Twitter, Tiktok ve Facebook gibi sosyal medya platformlarında #dogecointo1dollar Hashtag’i trend olmaya başladı. Bu arada, Dogecoin takliti olan diğer dijital varlıklar da önemli sıçramalar gördü.

Destekçiler Dogecoin’i Sosyal Medyada Patlattı

Programcılar Billy Markus ve Jackson Palmer, 6 Aralık 2013’te Dogecoin (DOGE) ağını başlattıklarında, meme tabanlı kripto paranın bu kadar çılgınca büyüyeceğini hiç beklemiyorlardı.

Aslında, 8 sene önce şaka amaçlı hazırlanmış Shiba Inu köpeklerinden ilham alan kripto para birimi, şimdi 44.42 milyar dolarlık bir ekonomiyi temsil ediyor.

15 Ağustos Pazar günü, Dogecoin destekçileri #dogecointo1dollar Hashtag’i ile Tiktok, Twitter ve Facebook’ta toplandılar. An itibariyle, Twitter’daki hashtag trendinde bundan bahseden binlerce tweet bulunuyor.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla altcoin haberi için: Altcoin Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu