Dogecoin Kurucu Ortağı, Topluluğu İçeriden Yıkmaya Çalışan DOGE Sahiplerini Hedef Aldı

Dogecoin Kurucu Ortağı, Topluluğu İçeriden Yıkmaya Çalışan DOGE Sahiplerini Hedef Aldı

Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus, topluluktaki pek çok kişi tutkulu olsa da, Doge topluluğunun bazı üyelerinin “ters yönde eğilimler” yaydığını tweetledi .

“Bir topluluk içeriden nasıl mahvedilir”

Markus, argümanlarının temelini oluşturan Doge topluluğunun başka bir üyesinden bir yazıyı retweetledi. Markus tarafından seçilen DOGE üyesi, bazı Doge hayranları tarafından başlatılan tartışmaları vurguluyor.

Dogecoin geliştiricisi, topluluğun harika olduğunu dile getirdi. Ancak bazılarının içeriden mahvetmeye çalıştığını ve ters yönde eğilimler yaptığını vurguladı.

30 Eylül’de, DOGE dışında tercih edilebilecek takas edilemeyen tokenler (NFT’ler) ve diğer kripto para birimlerinden bahseden Billy Markus, önde gelen kripto para ekosistemini iyileştirebilecek ve yeni kullanıcılar edinmesine yardımcı olabilecek iki şey hakkında fikirlerini paylaştı.

Bunlardan biri Dogecoin ve Ethereum arasında bir köprü olmasıydı. Geliştirici, bunun DOGE için çok önemli bir gelişme olacağını tweetledi.

İkincisi, Dogecoin’in, kullanıcıların DOGE-ETH için takas edilemez tokenler satın almalarına izin veren OpenSea gibi NFT platformlarına ihtiyacı olduğuydu.

Gelecekte Ethereum ve DOGE arasında olası bir işbirliği yöntemine gelince, bu yılın başlarında ETH kurucusu Vitalik Buterin, Dogecoin’in iş kanıtı (PoW) konsensüs algoritmasından hisse kanıtına (PoS) geçeceğini umduğunu söyledi.