Dogecoin Geliştiricileri İlk Yol Haritasını Yayınladı

Dogecoin Geliştiricileri İlk Yol Haritasını Yayınladı

Meme kripto varlığı Dogecoin‘in (DOGE) geliştiricileri, ilk lansmanından sekiz yıl sonra DOGE’nin ilk yol haritasını yayınlıyor.

Dogecoin Foundation web sitesinde yayınlanan bir güncellemede, DOGE geliştiricileri, yardımcı programın meme coin’in benimsenmesinin anahtarı olduğunu söyleyerek, onları dört yeni DOGE projesini duyurmaya yönlendirdi.

İlk proje, Dogecoin.com web sayfasının tamamen elden geçirilmesini içeriyor ve bu sayfa, meme coin hakkında sık sorulan soruların (SSS) bir derlemesi olan Dogepedia‘yı da içeriyor.

Yeniden tasarımı, herkesin kripto işlevlerinin daha derin özelliklerini bilmesine gerek kalmadan DOGE uyumlu ürünler yaratmasına izin verecek bir kütüphane olan libdogecoin‘in inşası takip edecek.

Üçüncü proje, Dogecoin’e geçiş yapan geliştiricilerin sayısında bir artış görme umuduyla potansiyel geliştiriciler için zorluk engelini azaltacak olan “Dogecoin Standardı”nın oluşturulmasıdır.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: SteveX Türkiye’nin En Seçkin Kurumsal NFT Platformu!

Dördüncü proje, geliştiricilerin DOGE işlemlerini diğer seçkin ödeme sağlayıcılarıyla aynı düzeyde sorunsuz bir şekilde platformlarına entegre etmelerini sağlayacak olan GigaWallet projesinin lansmanı.

Geliştiricilere göre projeler, ödeme sağlayıcıların, oyun geliştiricilerin, sosyal platformların ve perakendecilerin DOGE’yi altyapılarına eklemelerinin önünü açacak.

Yol haritası ayrıca bir teklif ve bir ortaklık olmak üzere iki projeden daha bahseder. Geliştiriciler, 2022’de daha fazla ayrıntı sağlayacaklarını söylüyor.

DOGE yazım esnasında 0.187 $’dan el değiştiriyor.