Altcoin HaberleriHaberler

Dogecoin En Kötü Günlerinden Birini Yaşıyor

Elon Musk Dogecoin'i terk mi ediyor?

Dogecoin %36‘dan fazla düşüş yaşadı ve 0.198 Dolar’a kadar geriledi. Popüler kripto para birimi en kötü günlerinden birini yaşıyor.

DOGE, 23 Nisan’dan bu yana en düşük seviyelere indi. 19 Mayıs’ta Dogecoin tek bir gün içinde %55‘in üzerinde değer kaybetti, ancak günlük kapanıştan önce kayıpların neredeyse yarısını geri almayı başardı.

DOGE’ye ek olarak XRP, Binance Coin ve Polkadot’da da ciddi düşüşler meydana geldi. Bu çöküşün ardından Elon Musk’ın Twitter sayfası, Dogecoin topluluğunun eleştiri yorumlarıyla dolup taştı.

Geçtiğimiz günlerde Shiba Inu topluluğu Elon Musk‘ın DOGE’den desteğini çektiği anda coinin büyük düşüşler yaşayacağını söylemişti.

Dogecoin takipçileri Tesla CEO’suna “dünyanın en zeki insanı” olduğu için güvendiğini yazıyor. Musk, uzun süredir paylaştığı tweetlerle Dogecoin’i popüler yapmayı ve değerini büyük ölçüde arttırmayı başarmıştı.

Ancak DOGE yatırımcılarında büyük bir mutsuzluk hakim. Ünlü kripto para birimi şu anda 8 Mayıs’taki zirvesinden %77 daha düşük bir seviyede yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu