HaberlerKripto Para Haberleri

DJ David Guetta 14 Milyon Dolarlık Lüks Dairesinin Satışında Bitcoin ve Ethereum Kabul Edecek

David Guetta, Miami sahilindeki 14 milyon dolarlık dairesini satıyor ve Bitcoin ve Ethereum ile ödeme kabul edecek.

Ünlü Fransız DJ David Guetta, Miami Beach’teki lüks dairesini satışa çıkardı. Guetta, bu satışta Bitcoin ve Ethereum ile ödeme kabul edeceğini söyledi.

Ünlü DJ’in dairesi Setai Residences’ın 37. katında bulunuyor. Daire de 3 yatak odası bulunuyor. Yapılan açıklamaya göre satış işleminde 14 milyon Dolar veya yaklaşık 37.69 BTC kabul edilecek.

Setai Konutları: Freud Grubu

Dairenin bulunduğu mülkte harika bir Miami manzarası, 24 saat otel hizmeti, yüzme havuzları ve saunalar gibi olanaklar bulunuyor.

David Guetta’nın daire satışına, ünlülere hitap eden bir gayrimenkul yatırım şirketi olan Freud Group ev sahipliği yapıyor.

Aslına bakacak olursak bu, Guetta’nın ilk kripto para işlemi değil. DJ, Eylül ayında merkezi olmayan sanal gerçeklik platformu Sensorium Galaxy ile bir ortaklık imzalamıştı.

Video platformu Youtube’da birden fazla şarkısı 1 milyardan fazla izlenen Fransız DJ , 2018 senesinde New York milyarderi Richard LeFrak’tan 9,5 milyon dolara daireyi satın aldı. Şu anki tutara bakacak olursak son derece karlı bir alışveriş olmuş diyebiliriz.

Guetta’nın dairesi: Freud Group

Miami, kripto paralara dair olumlu gelişmelerin yaşandığı bölgelerden biri olarak biliniyor ve kripto paraları kabul eden lüks mülk satışları için bir sıcak nokta haline geliyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu