Altcoin HaberleriHaberler

Ukrayna’nın Önde Gelen Futbol Takımı Dinamo Kiev, NFT Biletlerini Piyasaya Sürüyor

Ukrayna Premier Ligi'nin en iyi takımlarından biri olan FC Dinamo Kiev, 2021 sezonu için NFT biletlerini satacak.

Ukrayna’nın en güçlü takımlarından biri olan FC Dinamo Kiev, 2021 sezonu için NFT biletlerini piyasaya sürecek.

Oldukça büyük bir taraftar kitlesine sahip olan efsane takım, bir blok zinciri şirketi ile ortaklık kuracağını açıkladı.

Dinamo Kiev Biletleri Binance NFT’de Listelenecek

Biletlerin haziran sonunda Binance NFT pazarında listeleneceği söylendi. Binance, Dinamo Kiev kolsekyion ürünleride dahil olmak üzere düzenli bir şekilde NFT sunmayı planlıyor.

Bilet girişimi, ABD merkezli bir blockchain şirketi olan Moonwalk tarafından üstlenildi. Moonwalk platformu NFT‘lerin fiziksel ve sanal etkinlik bileti satışlarına entegrasyonunu sağlıyor.

Ocak ayından bu yana firma, takımın stadyumunda ve Ukrayna’nın başkentinde bir token ekosistemi içeren Dinamo’nun dijital ekonomisini geliştiriyor.

Takımın inovasyon çalışmalarına liderlik eden FC Dinamo Kiev  Başkan Yardımcısı Mark Ginzburg konu hakkında şunları söyledi:

Efsanevi kulübün simgesel hale getirilmesi modaya bir hediye değildir. İyi hesaplanmış bir stratejimiz var ve net bir hedef izliyoruz. Ukrayna’nın en iyi kulübü olan Dİnamo’yu önümüzdeki iki yıl içinde Avrupa’nın en büyük futbol teknolojik lideri yapmayı düşünüyoruz.

Moonwalk kurucu ortağı Greg Consiglio‘da şu ifadeleri kullandı:

Dinamo Kiev ekip hayranları, toplulukları ve ortaklarıyla etkileşim kurmak için yeni yollar geliştiriyor ve kendisini inanılmaz derecede ileri görüşlü bir takım olarak kurdu”. 

Moonwalk yöneticisi biletlerin, hayranların NFT oyun hatıralarını toplamasına da izin verecek daha geniş bir ödül ekosisteminin bir parçası olduğunu belirtti.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu