HaberlerKripto Para Haberleri

Digitex, Kripto Para Odaklı Sosyal Ağ Projesini Duyurdu

Digitex, kendi platformu olan Blockfunder'da sosyal ağ başlatacağını söyledi.

Kripto para vadeli işlem borsası DIGITEX kendi platformu olan Blockfunder’da yeni bir sosyal ağ başlatacağını açıkladı.

Bu sosyal ağın ismi Blockster olarak belirtildi. Blockster’ın yerel tokeni BXR, token başına 1 dolardan başlayacak. BXR satışları, 2,25 Dolar’lık en yüksek fiyata ulaşılana kadar devam edecek.

IEO’nun sonunda, tokenler alıcılara dağıtılacak ve Digitex ve Uniswap borsalarında listelenecek. Listeleme yapacak olan diğer borsaların ise ilerleyen zamanlarda açıklanacağı söylendi.

Digitex CEO’su Adam Todd‘a göre:

“Blockfunder’da başlatılacak ilk proje, özel kripto sosyal ağı Blockster olacak, ancak burada yer alan birçok projeden sadece ilki. Bazıları Blockster gibi kurum içi ürünler olacak ve diğerleri, başarılı olma potansiyeline sahip olduğuna inandığımız yenilikçi dış projeler olacak.”

Blockster, 2021 yılının Haziran ayında halka açılmayı planlıyor. Sosyal ağ, kripto para ticareti ve blockchain haberleri hakkında kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriklere odaklanıyor.

Blockster’ın amacı, tüm kripto endüstrisi için “sosyal ağ” olmak. Kullanıcılar, bilgi paylaşımı için bir blog sayfasına ve  kripto para birimi haberlerine sahip olacak.

Burada kullanıcılar diğer kullanıcılarla ağ kurabilir. Bugün sosyal medya ortamı oldukça parçalı ve filtrelenmemiş içerikle dolu. Tıklama tuzağına ve trend olan konulara öncelik veren ancak kripto para birimi ile ilgili olmayan uygulamalarda durum böyledir.

CEO Adam Tood konu hakkında şunları söyledi:

“Yerel DGTX tokenimiz için yeni bir yardımcı program da sunacak olan kendi IEO platformumuzu piyasaya sürmekten gerçekten heyecan duyuyoruz. Projeler için fon topladığımızda, DGTX ile kısmi ödeme kabul edilecek, yani toplam dolaşımdaki arzdan çok şey geri toplanacak.”

Kullanıcılara yüksek düzeyde kalite sağlamak için Blockfunder, en iyi ve en umut verici projeleri arayacak. Blockster, Blockfunder platformunda yer alacak ilk projedir. Digitex blogunu takip ederek daha fazla duyurudan haberdar olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu