Altcoin Haberleri

Dev Bitcoin Balinası Satıyor: ‘Riskli’ Altcoin Düşüşe Geçti

Token kontratında güvenlik açığı olduğu tespit edilen Lido DAO (LDO), ünlü bir balinadan da darbe alıyor. Bitcoin yatırımcısı olan ünlü şirket Brevan Howard, bugün merkezi borsalardan altcoin rezervlerini boşaltmaya başladı.

Lido (LDO), balina satışları ve güvenlik açıklarıyla gündemde

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Blockchain güvenlik firması Slow Mist, bugün Lido’nun piyasa manipülasyona açık olduğunu bildirdi. Rapora nazaran Lido’nun token mukavelesi “sahte mevduat” yatırmaya müsaade veren açıklar içeriyor. Slow Mist, bu noktada Lido grubunu ve altcoin yatırımcılarına önemli uyarlar gönderedi.

Bununla birlikte, kurumsal Bitcoin yatırımcısı Brevan Howard (eski ismiyle Dragonfly Capital), merkezi borsalara gönderdiği yüklü ölçüde LDO ile telaşları artırıyor. On-chain bilgilere nazaran şirket, dün Binance ve Coinbase cüzdanlarına 1.18 milyon dolar bedelinde LDO aktardı. Şirketin ortalama satın alma fiyatının altında düşen LDO konum, satış baskısı ihtimalini güçlendiriyor.

SpotOnChain, kelam konusu Brevan Howard süreçleri hakkında şunları raporluyor:

Brevan Howard Digital (eski ismiyle Dragonfly Capital), son 3 gün içinde Binance ve Coinbase Custoday’e ortalama 1,57 dolardan (1,18 milyon dolar) toplam 750 bin LDO aktardı. VC en son 17 Mayıs’ta (114 gün önce) CEX’e ortalama 2,28 dolardan para yatırdı. Mevcut LDO rezervi 7,08 milyon LDO (10,8 milyon dolar).

LDO fiyatı düşüş gösteriyor

Piyasa pahasına nazaran 34.sırada yer alan LDO, son gelişmelerin akabinde piyasa genelinden bağımsız %2,5 kıymet kaydetti. Birinci sert düşüş, 10 Eylül’ün erken saatlerinde meydana geldi. Altcoin şu anda 1.48 dolar bölgesine süreç görüyor. BTC ve ETH tıpkı vakit diliminde yatay hareketlerini sürdürüyor.

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu