Altcoin Haberleri

DeFi Projesi Sushiswap Bu Blockchain Ağına Genişliyor!

Merkeziyetsiz finans projesi Sushiswap, yakın tarihte yatırımcılarını ilgilendiren kıymetli bir gelişme açıkladı. SUSHI birinci kere Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile irtibatı olmayan bir blockchain ağında faaliyet gösterecek.

Geliştiriciler, DeFi platformunun ileride daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için projeyi Aptos (APT) ağı ile entegre etmeye karar verdi. Kelam konusu atılıma Sushiswap’ın geliştirdiği otomatik piyasa yapan aracı da dahil oldu. SUSHI ekibi, Block’a yaptığı açıklamada şu kelamları söyledi:

“Yeni entegrasyon, EVM temaslı olmayan birinci atağımız oluyor. Sushiswap’ı Aptos ile entegre etmemiz, projenin farklı blockchain ağlarında öne çıkarmamız için ehemmiyet taşıyor.”

SUSHI takımı şimdi resmi bir açıklama yapmasa da TOKEN2049 etkinliğinde ortaya çıkan görsel haberi doğrular nitelikte.

SUSHI Fiyatı

DeFi altcoin üniteleri bir evvelki boğa piyasasında yatırımcılara epey kazandırdı. Lakin günümüzde SUSHI dahil hepsi çok daha makûs performans gösteriyor.

Bir evvelki rallide 4.800 doları gören Ethereum, günümüzde zirve noktasından yaklaşık %65 paha kaybetti. Sushiswap (SUSHI) üzere merkeziyetsiz finans tokenleri ise %90’dan fazla aşağı düştü.

Sushiswap (SUSHI) fiyatı.

Binance borsasına arz olduğu 2020 sonunda görülen taban düzeylere yakın olan SUSHI an itibariyle 0,57$ düzeyinde süreç görüyor. Merkeziyetsiz finans projesinin altcoin ünitesi daha evvel 22 dolara kadar yükselmişti.

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu