DeFi öncüsü Popcorn, 2 milyon dolarlık finansman turunu kapattı

DeFi öncüsü Popcorn, 2 milyon dolarlık finansman turunu kapattı

Sektörde öncü bir DeFi projesi olan Popcorn, saygın kripto topluluğu üyeleri ve yatırımcılarının desteğiyle 2 milyon dolarlık bir finansman turunu kapattı.

Tur, Kenetic Capital ve New Form Capital ile birkaç melek yatırımcı tarafından yönetildi. Fonlar, sosyal DeFi platformunun lansmanını desteklemeye gidecek.

Ücretlerin yarısı sosyal kuruluşlara gidiyor

Popcorn, sosyal değer sağlamak adına Ethereum ( ETH/USD ) ekosisteminde verim çiftçiliği için uygun fırsatlar kullanır. Akıllı sözleşme ücretlerinin %50‘sine kadarını sosyal etki kuruluşlarına yatırıyorlar. 

Popcorn’un Kurucusu Anthony D Martin konu hakkında şunları söyledi:

“Toplum şu anda kitlesel bir değerler düzenlemesinden geçiyor ve insanlar hizmet sağlayıcılarından farklı bir şey arıyorlar. Popcorn yeni bir paradigmayı temsil ediyor. Misyonumuz açıkça Web3 topluluğu ile yankılanıyor ve son finansman turumuz, ileri görüşlü kurumların da kişisel finansın bu yeni geleceği konusunda iyimser olduğu anlamına geliyor.”

New Form Capital Ortağı Alex Marinier şunları söyledi:

“New Form, Popcorn ekibiyle yenilikçi bir DeFi ürünü geliştirmek için ortak olmaktan heyecan duymaktadır.”

Alex Marinier konuşmalarının devamında ”DeFi aracılığıyla sürdürülebilirlik girişimlerini finanse etme, eğitime erişimi iyileştirme ve açık kaynak projelerini destekleme fırsatının toplumda yankı uyandıracağına ve gelecekteki projeler için bir model oluşturacağına inanıyoruz” dedi.