DeFi Cüzdanı DeBank, Öz Sermaye Finansmanı Turunda 25 Milyon Dolar Topladı

DeFi Cüzdanı DeBank, Öz Sermaye Finansmanı Turunda 25 Milyon Dolar Topladı

Token takası ve portföy takibi gibi merkezi olmayan finans (DeFi) hizmetlerine erişim sağlayan bir kripto cüzdanı olan DeBank, bir öz sermaye finansmanı turunda 25 milyon dolar topladı.

DeBank’ın Finansman Turuna Birçok Şirket Katıldı

Tur, Sequoia China tarafından yönetildi ve Dragonfly Capital, Youbi Capital, Coinbase Ventures, Crypto.com Capital, Circle ve Ledger’ın katılımıyla gerçekleşti.

2018 yılında kurulan Çin merkezli DeBank, şu anda 200 milyon dolar değerinde. Başlangıçta ​​daha önce açıklanmayan miktarlarda iki finansman turunda para topladığı için bugüne kadarki toplam finansmanı belirsiz.

DeBank, yeni sermayeyi nasıl kullanmayı planladığını açıklamadı. Bir haber merkezi daha fazla bilgi edinmek için girişime ulaştı; ancak herhangi bir bilgi edinemedi.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Sahte MetaMask Honeypot Dolandırıcılığı Detayları Geldi

DeBank şu anda platformunda Ethereum, Binance Smart Chain ve Avalanche dahil olmak üzere 15’ten fazla blok zincirinde yaklaşık 800 DeFi protokolünü destekliyor. Temel olarak, kullanıcıların çeşitli DeFi protokollerine ne kadar para yatırdıkları ve getiri olarak ne kadar kazandıkları gibi DeFi yatırımlarını takip etmelerine yardımcı olur.

Web sitesine göre kripto cüzdan şirketi ayrıca yakın gelecekte Solana ve Harmony’yi desteklemeyi planlıyor. En yakın rakipleri, her ikisi de bu yıl para toplayan Zapper ve Zerion’dur. Zapper Mayıs ayında 15 milyon dolar topladı ve Zerion Temmuz ayında 8,2 milyon dolar topladı.

Kripto firmaları bu yıl fon toplamaya devam ediyor. Toplamda, 2021 boyunca 25 milyar doların üzerinde girişim finansmanı elde ettiler.