Kripto Para Haberleri

Güneydoğu Asya’nın En Büyük Bankası DBS Kripto Para Birimleri İçin Güven Hizmetini Başlattı

DBS kripto para birimlerine güvenli ve yapılandırılmış bir şekilde yatırım yapılmasına, depolanmasına ve yönetilmesine olanak tanıdığını açıkladı.

Güneydoğu Asya’nın en büyük bankası olan DBS kripto para birimleri için bir güven hizmeti başlattı. Banka, hizmetin müşterilerin kripto para birimlerini güvenli bir şekilde depolama yapmalarına olanak tanıdığını açıkladı.

DBS Kripto Para Birimi Güven Hizmetini Başlatıyor

DBS Group Cuma günü yaptığı açıklamada, özel bankacılık kolu DBS Private Bank’ın kripto para birimleri için bir güven hizmeti sunmaya başladığını söyledi. 

DBS Group, özel bankacılık müşterilerinin kripto para birimlerine güvenli ve yapılandırılmış bir şekilde yatırım yapmalarına, depolamalarına ve yönetmelerine olanak tanıyor.

Teklif yalnızca, kurumsal müşteriler ve akredite yatırımcılar için bankanın kripto borsası tarafından desteklenen kripto para birimleri için geçerli olacak. Bunlar Bitcoin, Ether, Bitcoin Cash ve XRP

DBS Private Bank’ta aile ofisi, varlık planlaması ve sigorta çözümleri bölge başkanı Lee Woon Shiu şunları söyledi:

Uluslararası düzenlemeler ve protokoller, dijital varlık alanında hala gelişmekte olup, bunları önlemek için uygun önlemler alınmazsa, komplikasyonlara veya gereksiz kafa karışıklıklarına neden olabilir.

Banka yetkilisi açıklamalarına şunları ekledi:

“Depolama için 80 milyon dolarlık varlık var, ilk güvenlik tokeni teklifini ikinci çeyrekte yapmayı umuyoruz. “

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu